Aj subinky potrebujú relax

Aj subinky potrebujú relax

Aj subinky potrebujú relax

Aj subinky potrebujú relax

„Poď! Dnes ťa vezmem niekam kde sa príjemne uvoľníš. ‟ Ako veľmi milovala keď sa z jej tela odstraňovalo všetko napätie a po namáhavých dňoch ktorými si prešla, si to aj celkom zaslúžila.
„Kam ideme?‟ Pýtala sa ma stále počas cesty. Nedopovedal som jej, len som sa usmieval, silno jej držal ruku a viedol ju cez mesto. Za nedlho sme sa ocitli pri centre kde sa týčil hotel. Zastal som pred ním a ona nechápala o čo mi ide. Pustil som jej ruku aby som jej otvoril dvere. Prešla dvermi , čakala ma a nevedela čo si má myslieť. Kráčal som rovno k recepcii a ona ma nasledovala ako vystrašené kozliatko.
„Dobrý deň, dva krát wellness prosím.‟ Recepčná sa vybrala do skladu pre uteráky a plachty. Moja drahá medzitým spanikárila a zadrela, že nemá plavky. Rozosmiala ma a zaškeril som sa na ňu, ale nepovedal som jej na to ani slovo. Zaplatil som a šli sme k výťahom. Kým prišiel výťah panika pokračovala: „Nemám plavky! Nebudem tam holá!‟ Síce vyskakovala ako malý čertík, ale aj sa tešila. Poznám ten jej výraz a navyše dobre vedela, že z tohto už niet cesty späť.
„Prosím ťa, toto je profesionálny wellness, takže plavky sú aj tak zakázané.‟ Snažil som sa ju uzemniť. Bola to síce pravda, už som tam pár krát bol, ale nikto to nedodržiaval. Výťahom sme sa zaviezli do suterénu, kde sa nachádzalo samotné wellnes centrum. V šatniach som jej ukázal prstom na obrázok, kde boli preškrtnuté plavky. Tak sa trochu upokojila a opýtala sa ma kde sú ženské šatne. Znovu ma rozosmiala márne hľadajúc kabínky na prezliekanie.
„Miláčik, tu je všetko spoločné.‟ Odpovedal som jej a začal zo seba dávať dolu veci. Na jej šťastie sme tam boli zatiaľ sami. Okrem relaxačnej hudby, po živej duši ani náznak a tak sa bojazlivo začala postupne vyzliekať aj ona. Neoznačil by som ju práve za najhanblivejšiu, skôr naopak, už ma za tie roky stihla prekvapiť svojou odvážnosťou. Toto však bola presne situácia kedy prehovorila jej hanblivosť. Páčilo sa mi to a keď si dávala dole nohavičky periférne som si všimol, že je dohladka oholená…Vždy pripravená…
Vyzliekla sa dokonca rýchlejšie ako ja a skoro som ani nezaregistroval kedy si stihla okolo seba zaviazať plachtu. Ja som sa s mojimi exhibičnými sklonmi veľmi neponáhľal.
Konečne sme pristúpili k saunám. Nebolo tam vôbec veľa ľudí, ale všimol som si na nej ako si všetkých obzerala pri zistení, že majú plavky . Už sa k tomu slovne, ale nevracala a opýtala sa ma kam pôjdeme. Wellness mal kruhovitý tvar. V strede bola menšia vírivka (tak pre 4 ľudí) a okolo nej rozosiate rôzne druhy sáun. Ako býva vo zvyku, vírivka bola samozrejme obsadená. Otvoril som dvere do najbližšej sauny a hneď sme vošli dnu. Aj tak som chcel ísť skoro do všetkých. Za hodinku sa to stihnúť dá. V saune nikto nebol. Vlastne to bola kombinácia tapedaria a sauny. Usadili sme sa a inhalovali jemné mentolové výpary s hrejivým pocitom na chrbte. Začali sme viezť bežnú konverzáciu aj keď som bol myšlienkami trochu inde a veľmi som ju nevnímal. Po chvíli k nám vošiel straší pár a drahá hneď stíchla. Usmiala sa na mňa a ja som hneď pochopil prečo: Starší pár bol totiž rovnako naostro ako my.
Keď sme vyšli zo sauny, zdalo sa mi že ľudia akosi pribúdali. Skupinka rehotajúcich sa 20 ročných pipiniek vzbudzovala rozruch v celom centre a znovu došlo na tému plaviek.

 

„Ony sú v plavkách.‟ Poznačila moja drahá držiac si silno plachtu, aby jej náhodou nespadla. „ Áno sú, ale ja by som ich najradšej vyhodil.‟ Odvetil som kráčajúc ku kútiku s malým bazénom s ľadovou vodou.
„Ideš prvá!‟ Splašene sa na mňa pozrela a namočila nohu do vody. Videla, že bazén je v zákutí a nikto na ňu nevidí. Neisto, ale predsa zhodila zo seba plachtu a podala mi ju do ruky. Bazén síce bol v zákutí, ale vešiaky na plachty boli v uličke do ktorej bolo vidieť ak by ste náhodou išli okolo. Nemusíte ani hádať, kde skončila tá plachta.
Keď prišla o plachtu, neváhala a skočila do bazéna. Pár sekúnd v ňom pobudla a čakala, že je podám plachtu. Tá už však visela na vešiaku a podal som jej akurát tak ruku. Ihneď sa rozbehla smerom k plachte aby ju náhodou niekto nevidel a zahalila sa do nej. Po nej som sa schladil aj ja a namierili sme si to do poriadne zaparenej obrovskej sauny v tvare L s dvomi vchodmi. Ostali sme v menšom priestore kde nikto nebol. Z väčšieho priestoru sauny sa ozývali mužské aj ženské hlasy, ktoré po niekoľkých minútach stíchli.
Ostalo ticho až na relaxačnú hudbu.

 

„Už mi je horúco.‟ Ozvala sa s tým že chce ísť už von.
„Ja ťa hneď schladím.‟ Vstal som z vydláždenej lavice a namieril si to k hadici, ktorá sa váľala na zemi.
„Daj si plachtu dole a hoď mi ju!‟ Zaváhala a ostala v pomykove. „No tak, nikto tu nie je!‟ Povzbudil som ju k tomu aby sa obnažila, aj keď som si vôbec nebol istý, či vedľa nás už naozaj nikto nie je. Nakoniec sa odhodlala a hodila mi plachtu.

 

„Otoč sa a chyť sa steny!‟ Rýchlo poslúchla lebo to chcela mať, čo najskôr za sebou, aby ju nikto nevidel v tejto chúlostivej situácií. Kedykoľvek mohol niekto prejsť rovnakými dvermi ako sme prišli my a vidieť ju nahú, prehnutú a zapretú o stenu. Keď mala tú správnu pozíciu, pustil som plný prúd a namieril poriadne studenú vodu na ňu. Striekal som hadicou na celé jej telo. Nechcela hlasno pišťať, ale predsa zo seba vydala pár hlasných šokových výkrikov. Mrvila sa a dvíhala nohy, ale poslušne sa držala steny. Stále som na ňu striekal hadicou až kým som sa k nej nepriblížil. Plesol som jej silno po mokrom zadku.
„To máš za to, že si mi ešte nepoďakovala že sme tu!‟ Ihneď poďakovala aby napravila chybu. Plesol som jej po zadku znova a ešte silnejšie.

 

„To máš za to, že mi nedôveruješ a váhaš!‟ Na to nijako neodpovedala a sklopila smutne hlavu dole aby sa mi nemusela dívať do očí. Zdrapil som ju za vlasy, zaklonil hlavu a trochu osviežil studenou vodou aj jej tvár.
Odstúpil som od nej: „Teraz sa otoč ku mne a daj si ruky za hlavu!‟ Bez váhania tento krát urobila čo som kázal a za to som ju odvďačil ďalším studeným prúdom vody. Zameral som sa hlavne na tie najlepšie miesta a zdalo sa, že si to subinka jedna dokonca užíva. Mal som z nej pocit akoby prestala ignorovať že tá voda je studená. Keď prúd vody narážal na jej klitoris a oblizoval ho akoby sa o neho priam obtierala. Vtedy som prestal, vypol som hadicu a hodil jej plachtu.

 

„Tak ty sa už nehanbíš?‟ Opýtal som sa jej podpichovačne keď si pomaly na seba dávala plachtu. Zdvihla plecom a usmiala sa. Vyviedol som ju zo sauny a bolo priam jasné, že nasledujúca zastávka bude vírivka. Stále však v nej boli nejakí dvaja chlapi a usadili sme sa na lavičku v blízkosti vírivky.
„Choď pre vodu, kým sa uvoľní vírivka!‟ Ukázal som prstom na stôl s plastovými pohármi a nádržou s vodou. Doniesla vodu a usadila sa ku mne. Čakali sme kým nám páni uvoľnia miesto a debatovali.
Konečne sa zdvihli, boli tam dosť dlho a ja som už nedočkavo odhodil poháriky do koša a vybral sa smerom k vírivke. Nasledovala ma a keď som zo seba dal dole plachtu nevšímajúc si ľudí na okolo, znovu do nej vošla hanblivosť. Páni ktorí nás pustili, si všimli že drahá nemá plavky a obšmietali sa schválne okolo. Bolo to tak zjavné pretože sa dívali len na ňu, kedy si už konečne vojde do vírivky.

 

„Poď ku mne!‟ Popohnal som ju. Určite jej vadili tí chlapi, ktorí na ňu zízali a striehli. Všimla si ich aj ona. Otočila sa k nim chrbtom a dala zo seba plachtu, ktorú si zavesila na vešiak k mojej. Rýchlo sa potom šupla ku mne do vírivky a hanblivo sa na mňa pozrela. Neskutočne som sa na tom bavil a keď na mňa pozerala s pohľadom žeby ma asi najradšej zabila, pritisol som ju k sebe a pobozkal na líce. Hanblivosť sa pomaly strácala pretože z vírivky jej bolo vidieť len hlavu a navyše si našla miesto z ktorého vychádzali bubliny uvoľňujúce jej telo. Zavrela oči a spokojne oddychovala. Obaja sme sa cítili príjemne a ja som sa vo vírivke presunul na svoje pôvodne miesto oproti nej.
„Roztiahni nohy.‟ Povedal som hlasno aby ma počula. Vírivka vydávala silný zvuk a okolie nás počuť určite nemohlo. Potom som natiahol nohu, ktorou som ju začal hladiť medzi stehnami. Ticho sa usmievala a keď som do jej vnútra vsunul palec nohy, tíško zastonala.

 

„A teraz jazdi!‟ Zaprel som pätu o dno a sklopil ostatné prsty na nohe aby jej ostalo len to najlepšie. Pomaly sa začala dvíhať a znovu klesať, opierala sa rukami o kraje vírivky a doslova si užívala bublinkovú jazdu. Najradšej by som ju napichol, ale to by bolo až príliš nápadné a po okolí sa pohybovali ľudia.
„Len sa mi tu neurob subička!‟ Zakývala hlavou a trochu poľavila v jazde. Okolo nás sa zhromaždili ďalší čakajúci a chcel som ich pustiť. Čas sa nám už krátil a ešte sme nestihli využiť všetky priestory. Zdvihol som sa z vírivky, znovu nevšímajúc si okolie a opásal som okolo seba plachtu. Vzal som jej plachtu a rozprestrel ju aby vyšla von aj ona a zabalila sa do nej. Chytil som ju za ruku a nasmeroval do ďalšej sauny s uhlíkmi. Nikto v nej nebol a bola tam tma. Sadol som si najvyššie ako sa len dalo a ona si sadla bokom o jeden schodík nižšie. Bola ticho, ale videl som o čo prosia jej oči. Chcela dokončiť bublinkovú jazdu.

 

„Chceš aby som dokončil čo som začal? Tak si kľakni a popros si o to.‟ Urobila to, ale nebol som spokojný pretože bola len o jeden schodík nižšie ako ja. Symbolickejšie by bolo keby bola úplne na zemi a tak som jej dal pokyny k úprave. Zišla dole a prosiac na kolenách o dokončenie. Veľkými hnedými očami ma presvedčila o tom, že si to zaslúži.

 

„Poď ku mne a sadni si medzi moje nohy.‟ Lavica bola dosť široká takže sa tam bez problémov vošla. Jednou rukou som vkĺzol pod plachtu k jej prsiam a silno ich stlačil. Zatlačil som na ňu, aby sa oprela o moju hruď. Vytočila hlavu ku mne a keď sme sa začali bozkať, zľahka som zodvihol spodok plachty aby som sa prstami dostal kde treba. Silno som ju držal pritisnutú k sebe a prstami krúžil jemne a zľahka okolo klitorisu, až kým sa mi nezačala trhať. To bol správny čas na prienik dvoch najlepších prstov, ktoré po pár pohyboch zvýšili vlhkosť vnútorného prostredia k vysokým hodnotám. Dosť hlasno začala stukať a jej vzdychy rezonovali saunou. Pustil som jej prsia, vybral som ruku spod plachty a zapchal jej ústa, aby sme náhodou neboli niekým objavení v najlepšom. Všetko silnelo a za krátko sa zmietala vo vrchole vzrušenia. Pomaly som spomaľoval a dal dole ruku z jej úst.

 

„Ďakujem Pán môj najlepší.‟ Slušne poďakovala, tak sa mi to páči.
„Teraz sa pôjdeš schladiť, mám ešte jedno potešenie iba pre teba.‟ Vyšli sme zo sauny a radostne si šla skočiť do ľadového bazéna bez zábran, že sa bude musieť zasa vyzliecť. Keď sa schladila, chytil som ju za ruku a viedol k veľkému pultu. Už pri vstupe som si všimol, že dnes je tu iba masér. Objednal som jej 15 minútovú masáž s vysokým pohľadným mužom, ktorý mal ruky ako lopaty. Masér jej ukázal kam ma ísť a rozdelili sme sa. Ja som sa vybral sám do ďalšej sauny.

 

„Sakra, ale som dnes štedrý.‟ Pousmial som sa v duchu nad sebou. Miluje však masáže, tak nech to má dnes výnimočne profesionálne. Verím totiž, že takýto relaxačný deň posilní moju drahú k tým najlepším výkonom. Alebo naopak k lenivosti? Len nech skúsi…!!!

Čítanosť 3487

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prejsť na panel nástrojov