Až do vyčerpania

Až do vyčerpania

Až do vyčerpania

Až do vyčerpania

V ten večer sme sa začali milovať, čo Vám poviem: Klasika, potreba dotykov, cítenie blízkosti a vône partnerovho tela a ukojenie toho najzákladnejšieho ľudského pudu.
Až do chvíle..
kým na ňu neprišla potreba odovzdania sa do mojich rúk, podriadiť sa a precítiť časť mojej osobnosti: Mojej dominancie.
„Urob si so mnou čo chceš, prosím!“
Zašeptala mi do ucha vo chvíli keď mala doširoka roztiahnuté nohy, na ktoré som tlačil rukami. Prilepený na nej dychtiac rozkošou som si pomyslel:
KONEČNE!
Tak dlho si ma nechala čakať, ak by som nemal v sebe kúsok tolerancie, vzal by som si ju na silu už skôr, ale ako sa vraví: Na dobré sa oplatí počkať a vynaložiť veľké množstvo námahy a trpezlivosti.
V tom som prestal aj keď som už nemal ďaleko od masívneho výstreku.
Schmatol som ju silno pod krk a rázne sa jej opýtal:
„Takto sa to robí? Najprv si užiješ?“
Lapajúc po vzduchu spolu so zakašlaním sa ospravedlnila:
„Prepáč“.
Z jej výrazu bolo jasné, že sa už teší nech s ňou spravím čokoľvek. Bola poriadne nadržaná a tak som sa rozhodol, že keď je taká chtivá spravím si z nej sexuálnu otrokyňu. Samozrejme že vo vare nebola len ona, musel som si dať prestávku aby som ju vydržal šukať celý večer.
Prestávka ideálna na potrestanie jej nezdvorilých spôsobov:
Chytil som ju za vlasy a ťahal smerom od postele. Skončila na kolenách na zemi, medzi mojimi nohami. Znova som ju potiahol za vlasy čo ju prinútilo zakloniť hlavu. Zasmial som sa jej do tváre a špičkou jazyka oblízal jej pery.
Potom som ju vytočil bokom a zatlačil na chrbát. Prsia sa jej pritlačili na moje stehná a zadok sa pekne zvýraznil.
Ani som ho pred vyplieskaním nepohladil ako obyčajne a hneď som začal výchovno-slastnými ranami hýčkať jej vystrčené polovičky. Pekne striedavo, najprv jedná potom druhá v plynulom tempe. Nádherný zvuk dotyku ruky s pokožkou jej zadku lahodil mojim ušiam o to viac, keď sa k nemu pridalo belestivo-vzrušujúce dychčanie. Ako nádherne sa vlnia masy sedacieho svalstva chytajúce na povrchu začervenanie. Vôbec sa mi nechce prestať a rozmýšľam ako vylepším výchovu svojej nadržanej, nevychovanej, najdrahšej sexuálnej otrokyne.
Strčil som jej do vlhkých útrob prsty, pričom som ju mierne robil.
Ale tak aby sa mi náhodou neurobila počas nakladačky. Užívali sme si to obaja a slová určite nedokážu vyjadriť čo sme prežívali.
Moja chuť striekať vyprchla a tak som jej z úsmevom oznámil:
„Teraz z teba urobím sexuálnu otrokyňu, budem ťa preťahovať celý večer.“
Určite nemohla namietať a vlastne som sa sám sebe čudoval, prečo jej vôbec za takú nevychovanosť darujem toľko rozkoše a blaha. Tak som v momente ešte dodal: „Bez tvojho orgazmu!“ A znova som sa jej vysmial. No opováži sa mi tu urobkať.
„Ľahni si do postele a roztiahni nohy!“
Kým tak urobila zo skrinky som vytiahol prvé veci, ktoré mi prišli pod ruku: Ako rýchlu voľbu som mal pripravený roubik, ktorý sme kupovali spolu. Pamätám si ako sa pri jeho kúpe hanbila a teraz konečne prišiel čas vyskúšať ho. Ešte nejaký vibrátor, putá, lubrikant a gumenú násadku na vibrátor v tvare penisu. Hodil som jej všetko vedľa hlavy. Ona už poslušne ležala s roztiahnutými nohami a pootvorenou kundičkou. Kľakol som si medzi jej nohy a veci nechal zatiaľ tak. Chytil som ju za stehná a bez reči začal rýchlo prirážať.
Rukami sa chytila steny, čím zabránila aby jej hlava vrážala do steny a zároveň mala lepšiu stabilitu pri šukačke. Vedel som, že to nebude trvať dlho dokým sa nezačne ozývať prvý orgazmus. Začala sa vykrúcať a brániť sa mu pričom si zahryzla do vankúša. Aká je podarená.
„Do čerta! Veľmi sa mi tu mykáš!“
Schválne som prestal a prerušil spojenie. Určite som nemal čas na nejakú umeleckú bondage, bleskové zacvaknutie pút a vtlačenie roubika do pusy ju poriadne skrášlili.
Ako jej pristane. Vyzerala úžasne.
Aby sa nespravila tak skoro, zapol som vibrátor a len tak jej ho vtlačil dnu. Medzi nohy som jej potom natlačil perinu aby nevykĺzol von.
Teraz sa ozývalo už len skučanie tlmené roubikom, zvuk vibrátora a mne sa naskytol nádherný pohľad na spútanú,bezmocnú teraz už poslušnú nadržanú otrokyňu. Ľahol som si vedľa nej a chvíľu sa na ňu pozeral. Perami som sa jemne dotýkal jej krku, bradaviek a jazykom som premával okolo roubiku.
Ako veľmi by chcela aby som ju pobozkal: Tak zjavné, no mala to márne, roubik som jej nehodlal dať dole.
Potom som si sadol a odhrnul perinu preč, aby som sa mohol hrať s vibrátorom.
Hahaha! Už zasa to na ňu ide.
„Opovážiš!“
Znovu som ju upozornil a ona len niečo nezrozumiteľné zamrmlala do roubiku. Keď som pridal zasa sa začala vrtieť a brániť teraz som ju však pridržal a pritlačil podbruško k posteli.
Vytiahol som vibrátor…
Strčil do nej svoj penis…
Vytiahol som penis a zasa strčil vibrátor.
Nejaké minúty som sa takto zabával a potom som sa jej opýtal:
„Urobila si sa?“
Pokývkala hlavou že nie. Slinky sa jej už zbierali okolo úst a pripadala mi neskutočne mimo.
Presne do takého stavu som ju chcel dostať. Pre lepšiu stimuláciu som jej pod chrbát položil vankúš.
Opäť som ju začal šukať s tým, že som jej dvihol nohy. Všimol som si že sa jej krásne odkryl ritný otvor tak prečo nevyužiť aj poslednú pomôcku?
Svoj prst som obalil gumenou násadkou a špičku pokryl lubrikantom. K vôni nášho potu a telesných tekutín sa pripojila vôňa aloe vera. Pokrúžil som jej s násadkou kolo zadočku a pomaly vsunul dnu. Musel som sa vytočiť trochu bokom aby som ju pri tom mohol aj šukať a druhou rukou mať jej nohy vo vzduchu.
Nádhera, v tlmených vzdychoch bolo cítiť zmenu a ďalšie bránenie sa pred orgazmom.
Začínalo mi byť horúco a po chvíľke prišla malá komplikácia. Hrozilo totiž, že sa urobím ja.
Ešte že mám vibrátor aby som ju udržal v neustálom tempe šukania.
Striedal som sa s mojim umelohmotným vibrujúcim spojencom, ale pri jednej výmene to bolo už také tesné, že som trocha striekol. Nebol to plný orgazmus len taká malá dávka semena, ktorá pristála nevedno kam. Našťastie erekcia vytrvala a chuť postriekať sa vymyzla preč. Mohol som pokračovať vo svojom pláne: Úplne až do vyčerpania ju zničiť rozkošou.
Veľmi už chcela vyvrcholiť, ale stále som to robil tak, aby jednoducho nemohla. Raz rýchlo a keď to už išlo, šiel som na ňu veľmi zľahka a pomaly. Hardcore VS jemnosť.
Po dlhšom čase to už začínalo byť fyzicky náročné a moje stehná dali vedieť, že to chce zmenu polohy:
Prikázal som jej, aby sa dala na štyri a roztiahla nohy. V tom sa spoza roubika vyvalili sliny. To už som sa k nej zasunul zozadu. Pohodlne som si kľačal a nechal prácu robiť za ňu. Stále bola nadržaná, cítil som vo vnútri ako to hladko a bez problémov kĺže. Chcela sa o mňa urobiť bolo to jasné, ale miesto toho aby som ju nechal, vzal som do rúk vibrátor a pomaly ho vsunul do vystrčeného zadočku.
Toľkej rozkoše si ani nezaslúži.
Teda k takej nadržanej subinke by nebolo vôbec zlé zavolať nejakých dominantných kamarátov, ale to už by bola úplne v najvyššom nebi.
Trvalo to dlho, veľmi dlho, až tak dlho že občas pri tom už pocítila bolesť. Začínala byť totálne rozmrdaná a stále bez orgazmu. Mohol som jej ho dať v akejkoľvek chvíli, stačilo by poriadne pridať…
Keď som tak pri šukaní obdivoval jej nádherný zadok, v jednom okamihu som ju schmatol za vlasy a opýtal sa jej: „Chceš to?!“
Len dychtivo kladne pokývala hlavou.
„Dobre, vymením orgazmus za 20 prijatých rán rákoskou, prijímaš?“
Bez váhania prijala.
Vytiahol som z nej vibrátor aj svoj už taktiež vyšukaný penis a zavelil, aby si ľahla na brucho.
Z poličky som vzal rákosku a pristúpil k nej. Roubik mala celý oslintaný a spútanými rukami už zvierala vankúš, lebo veľmi dobre vedela že si ju vychutnám.
Počítal som ja, keďže mala zapchaté ústa:
Jedna…
Malá prestávka
Dva…
Malá prestávka
Tri, štyri…
Rad za radom som robil červené pruhy na celej ploche jej zadočku. Cirka pri polovičke mala už dosť, ale dvadsiatka bola ešte ďaleko.
Schválne som pridal aj na intenzite no zároveň jej nechával dlhší čas na spamätanie sa.
Devätnásť, Dvadsať…
Zvládla to, vydržala a konečne jej môžem dať to, na čo už tak dlho čakala: Ľahla si na chrbát so stále spútanými rukami. Roubik som jej už z pusy vybral a v tom mi okamžite povedala že ma miluje.
„Aj ja teba“
Pohladil som ju po tvári, a vášnivo pobozkal. Zaujal som dorážaciu polohu: Vytočil som ju bokom a sadol som si na jej stehno potom som jej druhú nohu oprel o svoju hruď a veľmi rýchlo som začal šukať.
Okamžite sa začalo ozývať jej typické orgazmové stonanie, ale šlo to aj na mňa.
Drahá budeš mať peknú smolu ak budem skôr…
Ale stihla to a tesne po nej som k vrcholu celý vyčerpaný a spotený došiel aj ja.
Skutočne sme mali obaja dosť no veril som, že keď som jej potom všetkom v plnej vyčerpanosti hladil chrbát, myslela na svoj rozvoj cesty submisívnej ženy.
Veď uvidíme…

Čítanosť 3403

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prejsť na panel nástrojov