Doktor O - Počiatok

Doktor O – Počiatok

Doktor O  – Počiatok

Doktor O – Počiatok

„Otvorte ústa pani Anka“, otvorím a poviem dlhé „aaaaaa…“ Strčí mi do úst suché drievko…  Zatlačí paličku hlboko a pritlačí mi jazyk o podnebie. Chytí ma za bradu a natáča mi hlavou aby lepšie videl všetky miesta môjho hrdla a ja premýšľam prečo to doktorovi „O“ tak dlho trvá. Doktor O som ho začala volať pretože je Ooooooch. Pekný vysoký tmavý chlap s dlhými prstami. Na tmavých vlasoch má trochu šedivých vlasov a na krku šnúrku s jedným dlhým drápom. Na prvej návšteve mi rozprával že je to z medveďa ktorého kedysi zabil v severnom Rusku. Viac som sa nepýtala, je to dobrodruh.

A tak teraz radšej privriem oči, lebo keby som ich otvorila tak s takto otočenou tvárou mu pozerám rovno do jeho sivo modrých očí.

Tečú mi sliny, ale nie z neho, to zas nie, len tá nešťastná palička je v mojich ústach dosť dlho. Vyberie paličku. „Zdvihnite jazyk“.

Chvíľu čaká. „Zdvihnite jazyk“, dodá hlasnejšie ale mne to ako na potvoru nejde. Ako dať jazyk hore? Podarí sa mi ho dať ho dozadu. A tak mi chytí jazyk prstami a potiahne ho hore aby sa pozrel na farbu podnebia.

Bóže som to ja trdlo. Asi si myslí, že som z neho úplne onemela. Musím mu ukázať, že som v pohode sebavedomá a nad vecou. Možno keby nemal ten biely doktorský plášť tak mi to ide ľahšie, dodáva mu to autoritu, doktor by sa mal predsa poslúchať a spraviť všetko čo Vám povie.

„Je to v poriadku. Vyzlečte sa, skontrolujem vám dýchanie.“ Rukou ma podoprie na chrbte a zatlačí trochu na hrudnú kosť medzi mojimi prsiami. „Máte peknú podprsenku, takú akú som povedal aby ste si obliekla, biela čipkovaná. A teraz zhlboka výdych a nádych.“ Chvíľu som zhlboka dýchala. Potom odišiel k stolu spraviť si pár poznámok, medzi tým dodal akoby náhodou “Vyzlečte si podprsenku nech Vám skontrolujem prsia.“

Povolím si podprsenku a prsia ostanú nahé. Pristúpi ku mne úplne chladne a bez úsmevu. Kto sa v ňom má vyznať. Poťažká mi prsia, akoby ich vážil rukami a potom ich poriadne stlačí. Prudko sa nadýchnem aj keď sa snažím byť ticho zatiaľ čo moje prsia menia farbu do červena.

„Čo cítite keď sa takto hrám?“ Chytí mi bradavku medzi prsty a jemne ich pokrúti. Len ticho pozerám čo robí. „A čo teraz?“ Stlačí ich poriadne a potiahne ich k sebe až si ma presunie až k nemu. Som celkom blízko. Cítim jeho omamnú vôňu, niečo s príchuťou dreva.
Zavzdychám.
„Vyskúšame štipce? Čo poviete?“

„Som pacientka, pán doktor,“ konštatujem sucho a ďalej pozerám von oknom. „A teraz si sem ľahnite nech ich dôkladne preskúmam. Aby ste boli tíško dám Vám do úst túto peknú červenú guličku.“

Iba prikývnem hlavou na znak súhlasu. Nepotrebuje aby som rozprávala a tá gulička mi nadobro zatvorí ústa. Preglgnem aby som nemala veľa slín a neslintala si na prsia. Otvorím doširoka ústa a on mi tam vloží guličku, ktorú mi na zátylku zaviaže. Viem prečo to robí, aby som nemohla kričať.

Zo šuplíka vyberie lano. „Podviazané sú lepšie,“ konštatuje a spraví mi okolo prsa slučku ktorú zatiahne. Potom prejde lano na druhé a tam spraví to isté. Znova sa vráti na prvé a znova spraví slučku. Teraz mám podprsenku zo slučiek. Výsledok je, že mám prsia navreté a vyzerajú akoby mali prasknúť. Menia farbu na tmavo červenú. Som zvedavá čo bude nasledovať.

„Sú ako v najlepšej podprsenke.“ dodá a zoberie zo spodného šuplíka bičík.  Udrie ma ním po prsiach až mi vyhŕknu slzy.

„Nemykajte sa Anka. Budem Vám musieť zviazať ruky, aby ste sa mi veľmi nehýbali.“ dodá a otvorí ďalší šuplík z ktorého predtým vybral lano na moje prsia. Vykrúti mi zľahka ruky dozadu a omotá mi lano okolo zápästia, jedno okolo každej ruky. Potom laná navzájom zaviaže.

„Ale nie, bolo to silné drahá?“ prikývnem a on ma pohladká po vlasoch. Hladí ma po vlasoch a šepká do ucha. „Ešte to bolí?“ prikývnem. Znova ma pohladí a dá mi bozk do vlasov a na čelo. Odloží bičík a ja viem že to spravil len na čas. Jazykom prejde po napnutej bradavke. Zamrvím sa. Zoberie bradavku medzi zuby a jemne ju potiahne. Na jej špičke pocítim jazyk. Chvíľu sa s ňou hrá. Vlastne to trvalo dosť dlho, keď skončí bradavka je celá od jeho slín. Doktor O zoberie bičík, zaženie sa a na moje prsia dopadne ďalší úder. Koniec bičíka dopadne na bradavku a ja sa zvíjam od bolesti. Odloží bičík na stôl, ale stále na dosah. S úst mi kvapne pár slín na prsia.

„Anka ste v pohode?“ opýta sa a hladká mi pritom jemne bradavku aby zmiernil bolesť. Pobozká mi ju a zas mi dá bozk na čelo. Možno by mi dal aj na ústa ale teraz  nie sú určené na bozkávanie.

Iba pokrútim hlavou na znak súhlasu, spracúvam svoje myšlienky, svoje pocity chcem pokračovanie.

Čítanosť 2184

One thought on “Doktor O – Počiatok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prejsť na panel nástrojov