Kúpeľ a odmena s plnou pusou

Kúpeľ a odmena s plnou pusou

Kúpeľ a odmena s plnou pusou

Kúpeľ a odmena s plnou pusou

Hneď ako sme prišli z tohto prekliateho počasia do vykúreného bytu, usadil som svoju drahú do obývačky. Kým tam na mňa čakala, pripravoval som pre ňu teplý kúpeľ aby sa zahriala a uvoľnila. Pár sviečok a pena do kúpeľa, vylepšili atmosféru ktorú dolaďovala hudba. Vedel som, že je doma s nami ešte môj brat, ale ťažkú hlavu som si z toho nerobil pretože sa každú chvíľu chystal odísť preč.
Tak schválne akú ma moja drahá odvahu: „Vyzleč sa!“ Zavelil som rázne keď som sa k nej vrátil do obývačky, no vrátila sa mi rýchla záporná odpoveď s výrazom v tvári či som sa zbláznil. Zvláštne, nakoľko ju poznám takmer dokonale, očakával som že jej to nebude robiť žiadny problém a ihneď poslúchne.
„Odporuješ mi? “ Takmer som ani nedokončil vetu a s úsmevom mi odpovedala áno. Akoby sa so mnou zahrávala. Určite sa zahrávala pretože je schopná oveľa odvážnejších vecí a toto je len slabý odvar.
„Tak dobre, bež do kúpeľne a vyzleč sa tam.“ Nemal som chuť sa s ňou naťahovať a koniec koncov muselo jej byť jasné, že si svoj odpor čoskoro odnesie. Prešla dlhou chodbou do kúpeľne a ja som ju nasledoval. Začala sa tam vyzliekať. Stál som len tak medzi dvermi a díval som sa ako zhadzuje zo seba kúsky odevu a pekne si ich odkladá na práčku. Keď sa predo mnou ocitla nahá, pristúpil som k nej a zdrapil ju za vlasy.
„Len sa pekne prehni a takto ma budeš čakať kým sa nevrátim.“
Natiahla svoje ruky ponad vaňu a chytila sa steny. Nohy mierne rozkročila a vystrčila zadok. Potom som jej pustil vlasy a pomalým krokom som mizol z kúpeľne pričom som schválne nechal pootvorené dvere. Ešte som zhasol svetlo takže kúpeľňu s čakajúcou subinkou osvetľovali už len sviečky. Ustráchane sa na mňa pri odchode pozerala keďže videla, že som nechal pootvorené dvere, ale už sa nedovážila vydať zo seba ani hlások. Prešiel som kuchyňou v ktorej sedel môj brat. Pracoval na počítači a veľmi si ma nevšímal a tak som z izby vzal rákosku a položil si ju na plece. Prechádzal som z úsmevom bez slov okolo neho. Určite vedel, že sme s drahou takto založení, aj keď sme priamo o tom nikdy nehovorili. Myslím že veľmi dobre vedel, čo o chvíľku príde. Vrátil som sa k nej a ona sa stále držala steny a takto pekne pripravená čakala na môj príchod. Zavrel som za sebou dvere a ona si všimla, že v ruke držím nástroj bolesti a vzrušenia. Ihneď som začal a vpálil som jej prudko na vystrčený zadok. Už pri prvom výkriku jej došlo, že ak sa nebude snažiť tlmiť výkriky, môj brat ju bude počuť. A to by mohlo byť pre ňu poriadne ponižujúce. Nevzal som ani roubik a jediné, čo jej pomáhalo kryť výkriky trestu bola pustená voda. Pri pomerne silných úderoch sa však nedalo a steny kúpeľne ešte viac zvýrazňovali výkriky bolesti. Pri tretej rane zdvihla zo zeme nohu a vykrútila celým telom. Trpezlivo som čakal kým sa mi nastaví znovu. Prísne a nekompromisne som pokračoval vo výprasku. Brat nás musel určite počuť a tak verím, že pocit poníženia bol dostatočný. Po ďalších ranách sa jej už akosi nechcelo vracať do pôvodnej polohy, ale snažila sa. A tak som jej trochu pomohol a pridržal si ju. Pokračoval som a ona to ochotne znášala ďalej. Nič iné jej ani neostávalo. Cirka po pätnástich švihoch ohybnou drevenou rákoskou ma začala prosiť. Aké krásne. Zbožnujem ten výraz keď trest splnil účel a jej veľké hnedé oči sa zasýtia pokorou.
„Ešte tri rany na prsia, áno?“ Prihovoril som sa jej s nežným podtónom a pohladkal som ju po zadočku.
„Áno“ odpovedala akoby túžila iba potom a veľmi ochotne si ihneď predo mňa kľakla, dala ruky za hlavu a vystrčila hrudník. Dívala sa na mňa a keď som ju pohladil po tvári a chytil za rameno, pousmiala sa. Druhú ruku som napriahol a keď zavrela oči, švihol som jej naraz po oboch prsníkoch tesne nad bradavkami. Po krátkej chvíli som švihol znovu, tento krát tesne pod bradavkami. A nakoniec si to odniesli aj citlivé zdurené bradavky. Po týchto troch ranách som doslova cítil ako sa mi odovzdala.
Odložil som rákosku na práčku a sadol si pred ňu na okraj vane. Naznačil som aby sa ku mne priblížila. Prešla krátku vzdialenosť po kolenách a dostala sa medzi moje nohy. Ocitla sa v mojom náruči a keď som ju objal oprela si hlavu o mňa. Hladil som ju po celom tele a pobozkal jej čelo. Takto sme spolu zotrvali pomerne dlhý čas. Kúpeľ bol už pripravený a medzitým sme obaja počuli ako sa môj brat vytratil z bytu. Ostali sme sami. Potom som vypol vodu a podal jej ruku, aby som jej pomohol vstať a vliezť si do vane. Ľahla si na chrbát do teplej vody a čakala čo bude nasledovať. Vzal som špongiu a začal ju postupne umývať. Najprv plecia a ruky potom prsia, brucho, stehná, lýtka…
Vychutnávala si moju starostlivosť a jemné krúživé pohyby špongie ju uvoľňovali a zároveň vzrušovali. Nepovedala ani slovo, ale bolo zjavné, že si priala aby som sa k nej do vane pridal. Keď som dôkladne umyl prednú časť jej tela, vyzliekol som sa a ľahol si do vane na ňu. Po výmene láskavých pohľadov sme sa začali maznať a bozkať. Na bruchu cítila aj moje vzrušenie a bola šťastná, že som takto blízko pri nej. Posadil som sa pred ňu a začal dráždiť jej najcitlivejšie miesta.
„Teraz umyješ ty mňa, vylez z vane.“
Postavila sa a vzala si uterák, ktorý si položila na zem. Kľakla si na neho a spoza okraja vane ma začala umývať. Dal som si ruky za hlavu a vychutnával si kúpeľ. Prívetivým hlasom som poznamenal aby nevynechala ani kúsok môjho tela. Dôkladne prechádzala spenenou špongiou po mojom tele. Najpríjemnejšie to bolo na hrudi a na nohách. Keď skončila s prednou časťou tela, postavil som sa a ona sa postavila tiež aby ma mohla umyť. Už som bol umytý takmer celý od hlavy až po päty, spredu aj zozadu. To najlepšie si však nechala na koniec. Odložila špongiu a trochu váhavo mi začala umývať vtáka. Keď videla že nenamietam a užívam si, skúsila ho trochu pohoniť, no v tom som na ňu prísne pozrel a opýtal sa jej či aj toto pokladá za umývanie. So šibalským úsmevom sklopila hlavu a radšej sa pustila do umývania guliek. Bol som spokojný a tak prišiel rad ešte na ňu nakoľko jej čistenie nebolo ešte dokončené. Vyšiel som z vane a povedal jej aby si vliezla do vane.
„Na štyri ako rozkošné šteniatko.“ Vytiahol som zátku a nechal vypúšťať vodu. Očistu som chcel dokončiť sprchovaním. Nastavil som silnejší prúd príjemnej teploty aj keď ma lákalo posilniť jej zdravie. Namydlil som jej chrbát a zadoček a umýval jej telo holou rukou. Určite sa jej to veľmi páčilo pretože sa začala vrtieť a tíško vzdychať. Pri umývaní som sa občas vrátil k prsiam a nevynechal som ani rozpálenú kundičku. Aká len bola rozkošná. Rozhodol som sa spríjemniť jej sprchovanie:
Do kundičky som jej vsunul prostredný prst a silný prúd sprchy namieril na klitoris. Ihneď začala zľahka prirážať k mojej ruke a vzrušene vzdychať. S radosťou som jej doprial chvíľku rozkoše. Pridal som ďalšie prstíky a zvýšil tak intenzitu robkania. Sprcha a moja ruka spôsobovali u nej menší ošiaľ z čoho prirodzene začínala byť poriadne nadržaná. S týmto kúpeľom som mal istý zámer a tak prišiel vhodný čas aby som vyložil karty. Vedel som, že môj produkt vyvrcholenia nemá veľmi v láske a nad jeho chuťou sa veľmi nerozplýva , ale sprcha bola ideálnou možnosťou ako jej ukázať že sa to prežiť dá. Prestal som ju robiť a dal jej na výber:
„Tak a teraz ma uspokojíš, buď sa ti vystriekam do pusy, alebo mimo tvojho tela. Ak si zvolíš prvú možnosť za spokojnosť budeš patrične odmenená. Ak si však zvolíš druhú, použijem na teba všetky sviečky, ktoré sú v kúpeľni. Je to na tebe.“
Bez zaváhania sa rozhodla pre prvú možnosť s otázkou či musí prehltnúť. Pre dnešok nie, pomyslel som si v duchu a chytil som ju za líce keď si vo vani čupla a vytočila sa na môjho vtáka. Otvorila ústa a s vedomím že čoskoro jej zaplním pusu ma začala fajčiť. Orgazmus bol ešte ďaleko a tak som si vychutnával úžasnú fajku. Hladil som ju po vlasoch a pokynmi ako poriadne a hlbšie som korigoval jej prácu. Odvádzala skvelú robotu a zanedlho bol veľký výstrek už na ceste. Schmatol som ju za vlasy a ona začala skučať lebo vedela že každú chvíľu jej vystriekam celú pusu. Keď som začal vzdychať vedela že od zaplnenej pusy ju delia už len sekundy. Aby som bol s ňou spokojný silno mi obopla žaluď perami a vtáka mi rýchlo honila, kým som nezačal striekať. Hlasno som vzdychal a cítil som ako jej zapĺňam pusu. Ona v tej chvíli pokrčila čelom a určite si priala aby sa mohla zbaviť nepríjemnej chute čo najskôr. Videl som ako jej po bokoch semeno vyteká von a kvapká jej na prsia a stehná. Krátko som ho ešte držal v jej puse a keď som ho vybral začala vypľuvať . Chopila sa sprchy a preplachovala si pusu vodou. Zvládla to. Vydržala a snáď si na nepríjemnú chuť raz zvykne. Každopádne čakala ju sľúbená odmena. Osprchoval som miesta kde sa zašpinila a pomohol jej von z vane. Stále mala na jazyku horkú chuť semena a keď sme sa vrátili do obývačky len v uterákoch poprosila si sladkosť. Dal som jej keksík a keď ho dochrumkala, nasledovala odmena v podobe takmer hodinového poriadneho milovania s predohrou, s početnými orgazmami, bez zviazania, bez obmedzení, bez príkazov…

Čítanosť 5137

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prejsť na panel nástrojov