Oťukávacia akcia

Oťukávacia akcia

Oťukávacia akcia

Oťukávacia akcia

Peter otvoril ruksak a vysypal z neho všetok svoj materiál: poriadna kôpka lán, rôznych dĺžok v troch farbách, roubik, ručne vyrobený malý bičík, štipce, ručne vyrobený obojok… Až vtedy nám s drahou došlo, že dnešný večer bude zaujímavý. Rozhodne sme to však nečakali. Ani sme nevedeli, či sa tento týždeň s Luciou a Petrom vôbec uvidíme a aj keby, nevedeli sme že ostaneme takto v súkromí.

Drahá ešte odbehla do sprchy a kým sa starala o očistu svojho tela, Lucka si na seba obliekala outfit v štýle Lary Croft: Čierne krátke shortky a čierne tričko na ramienka, čím sa zladila s Petrom ktorý preferuje výhradne čierne veci. Chvíľu som sa im snažil venovať, kým moja drahá nevyjde von zo sprchy. Myslel som, že počkáme na ňu, ale oni sa už venovali sebe navzájom. Očividne to nemohli vydržať a vzrušenie v nich už kumulovalo na plné obrátky. Lucka dala ruky za chrbát a Peter vzal prvé krátke lano, ktoré mu prišlo pod ruku. Medzitým čo ju zväzoval, vyšla zo sprchy moja najdrahšia oblečená v obtiahnutých čiernych športových teplákoch a tričku. Ani sa nemusela obliekať, pomyslel som si. Vo chvíli, keď uvidela Luciu so zviazanými rukami, objavil sa jej na tvári šibalský úškrn.

Odložila uterák, ktorým si ešte šúchala mokré vlasy a sadla si predo mňa na posteľ. Keď som vzal jedno z krátkych lán, ochotne dala ruky za chrbát, aby som jej ich zviazal. Aj keď nebola pripravená na to, že to bude práve dnes, rýchlo sa dokázala vnútorne prispôsobiť tejto situácii. Peter stál s Luciou pred posteľou a držal ju vo svojom náručí. Potom Lucku usadil na posteľ a ja som mu hodil dlhšie lano so slovami: „Mohol by si nohy?‟ Ostal chvíľu zmätený lebo si nebol istý, či môže zviazať nohy mojej drahej. Od Lucky som vedel, že vždy túžil zviazať aj inú ženu. Potľapkal som drahú po stehne a ona ihneď pochopila a vystrela obe svoje nohy k nemu. Začal jej zväzovať členky a ja som medzitým vzal ďalšie lano, aby som ju zviazal nad kolenami. Hneď ako sme to dokončili Peter už mal predstavu ako bondage dokončíme. Prevrátili sme moju drahú na brucho a Peter spojil ďalším lanom zviazané členky so zviazanými rukami. Drahú sme mali vybavenú. Zatiaľ mohla pokojne odpočívať a sledovať čo vymyslíme s Luckou.
„Vezmime stôl.‟ Navrhol som Petrovi a ten už začal so mnou vypratávať priestor. Stôl bol dlhý aj dostatočne široký, ideálny pre dve subinky. Navyše mal železné nôžky vzájomne prepojené takže laná sa dali uchytiť v podstate kdekoľvek. Peťo vyzval Luciu aby prišla k stolu a rozviazal jej ruky.

„Prehni sa cez stôl a roztiahni nohy!‟ Povedal veľmi pokojným a vyrovnaným hlasom. Lucka bola z toho celá natešená, bolo vidieť v jej výraze, že si to užíva. Peter mi povedal aby som jej priviazal členky o nôžky stola, zatiaľ čo on pripravoval laná pre ruky. O chvíľu bola Lucka pripravená s vystrčeným zadkom, bruchom položeným na stole a našpanovanými rukami smerom k druhému koncu stola. Moja drahá to s napätím sledovala zviazaná z postele a iste si kládla otázky, čo s nimi urobíme ďalej.

„Dajme aj ju na stôl.‟ Zahlásil Peter a tak sme moju drahú dali oproti Lucke, tak že sa dívali navzájom jedna druhej do očí v tesnej blízkosti. Peter potom založil Lucke roubik a ja som sa už pohrával s malým bičíkom a uvažoval som, kde vôbec začnem. Rozhodne si bolo z čoho vyberať. Ale na úvod som mal potrebu pobozkať svoju drahú a uistiť sa, či znáša túto situáciu v pohode. Bola v poriadku, len sa dosť obávala aký osud ju čaká ďalej. Úplne prirodzené a pochopiteľné. Zviazaná Lucka na druhej strane na mňa pôsobila, že je vo svojom živle tak ako aj Peter. Z môjho pohľadu to môžem opísať ako plnenie tých najtajnejších snov. Na začiatku sme teda ostali pri svojich subinkách a kontrolovali situáciu. Pohladil som svoju drahú po obnažených chodidlách a potom nasledovali štipľavé rany. Odpoveďou bolo zúfalé pokrčenie prstov a vzdychy sladkej bezmocnosti. Trochu poštekliť a znovu jemne a opatrne vybičovať. Kým som špásoval s chodidlami svojej drahej pri pohľade na opačnú stanu stola, som mohol pozorovať ako Peter odhaľuje Luciin zadok tak, že jej skrútil kraje shortiek smerom k stredu.

Okamžite na neho dostala pár silných placnutí. V jej očiach som videl neskutočné vzrušenie. Peter vzal potom niečo do ruky, nevšimol som si čo, ale Lucka v tej chvíli vypľula roubik so zúfalými slovami: ‟Peter, gumky nie!„ Nebol som si istý čo sa deje keď sa postavil za ňu a ona začala z toho šalieť a kričať. Tak som pristúpil k bezmocnej Lucii a zvedavo som mrkol, čo jej Peter vlastne robí. Medzi prstami mal natiahnutú gumičku, ktorú prikladal na pokožku Luciinho zadočku, potom ju naplno natiahol a pustil akoby chcel vystreliť z praku. Po kontakte gumičky ostávali na zadku červené malé línie. Teda čo sa človek nenaučí od iných. Ešte sme ani nezačali a Luckin zadok už vyzeral celkom zaujímavo posiatí krátkymi červenými líniami. Videl som ho prvý krát čiastočne obnažený. Lucka je voči nám pomerne hanblivá, čo je veľmi zlaté, ale naozaj sa nemala začo hanbiť s tak peknými dlhými nohami a krásnym zadkom.

Neodolal som a musel som si plesnúť. Peter sa presunul s gumičkou medzi prstami k mojej drahej. Škoda, že som nemal pri sebe žiadne svoje veci, Lucka ešte neokúsila chuť rákosky a tak som musel improvizovať. Zašiel som do kuchyne a hľadal, čo by sa dalo použiť. Medzitým sa z izby ozývali výkriky mojej drahej ktoré boli zmiešané so smiechom. Jasné, Peter sa už hral s gumičkou na jej chodidlách. Ja som z kuchyne vzal plochú drevenú varechu. Lucka ešte netušila čo mám v ruke. Odhrnul som jej vlasy a vrátil do pusy roubik. Nebola to moja subinka a nemal som ani predstavu, čo všetko by mohla zniesť a v akej intenzite. Plesol som s varechou tak štandardne a prispôsoboval som sa jej odozvám. Musím uznať, že po niekoľkých prvých ranách som ju vôbec nešetril a poriadne som sa rozbehol. Vtedy to Peter začal pozorne sledovať a zdalo sa, že sa mu to veľmi páči. Akoby mi telepaticky hovoril: len jej ešte nalož a poriadne.

Plácal som dosť silno striedavo na obe polovičky aj na stehná a vnútornú stranu stehien. Keď sa potrebovala vydýchať chvíľu som ju varechou hladil po červenom zadku. Peťo odložil gumičku a vzal malý bičík. To už Lucka cítila kombináciu varechy s bičíkom a unášala sa v slastnej bolesti. Začínalo mi byť veľmi horúco a cítil som ako sa vo mne stupňuje vzrušenie. Opustil som Luckin zadok a rozviazal ruky mojej najdrahšej. Nohy som jej nechal zviazané spolu a len ich upevnil o nôžky stola – jeden koniec zvyšného lana o jednu nôžku, druhý o druhú nôžku. Petrovi sa páčilo ako som to vymyslel a vedel, že budem chcieť moju drahú zviazať do rovnakej polohy ako Lucku. Potrebovali sme však druhý koniec stola a tak Peter úplne rozviazal Luciu a naviedol ju do kúta chrbtom k nám aby si tam kľakla. Keď tak urobila, Peter zviazal mojej drahej ruky. Lucka sa na nás pár krát vytočila aby videla, čo sa bude diať s mojou drahou.

Keď to zbadal Peter, pohrozil jej aby to znovu už neurobila. Kým Peter dokončoval zviazanie rúk, ja som už stál za svojou drahou a obtieral sa o jej zadok aby cítila moje vzrušenie. Odrazu som spravil niečo, čo nečakala. Chytil som jej tepláky a stiahol ich až k členkom. Potom som jej chytil nohavičky a stiahol ich ku kolenám. Ocitla sa bezmocne zviazaná k stolu s holým zadkom. Keď som vtedy uvidel jej tvár, bolo mi jasné, že sa neskutočne hanbí. Mala červené líčka, bolo jej horúco a potila sa na každom kúsku tela. Sadol som si na posteľ, ktorá bola vedľa stola a díval som sa jej rovno do očí. Neodvážila sa vydať ani slovko, ale v tej chvíli sa určite cítila veľmi ponižujúco. Pohladil som ju po tvári, pobozkal a pošepkal do ucha, že je úžasná a že ju veľmi milujem. Potom sa na mňa usmiala a ja som vedel, že aj keď sa hanbí a momentálne sa necíti veľmi príjemne, že to aj tak zvládne na výbornú. Odstúpil som od nej a podal bičík do rúk Petrovi. K druhému koncu stola som si prisunul stoličku, sadol si na ňu. Díval som sa priamo na svoju drahú, ktorá sa na mňa trochu bojazlivo usmievala a čakala čo urobí Peter, ktorý už obdivoval krásu jej pekného zadočku.

Peter vyzeral byť dosť prekvapený z toho čo som práve urobil a vôbec si nebol istý, čo si môže dovoliť k mojej drahej. Ja som však vedel, že znesie toho pomerne dosť a bol som už poriadne zvedavý z toho, čo sa bude diať. Peter chvíľu obdivoval jej odhalené krivky a potom vyzval Luciu aby prišla z kúta k nemu. Keď Lucka videla, že moja drahá je tam takto pripravená, poriadne jej zažiarili očká a bolo vidieť, že sa jej to veľmi páči. Peter jej podal do ruky bičík so slovami, aby sa do toho pustila.

„Prepáč Nika.‟ Povedala Lucka mojej drahej pred tým ako ju švacla bičíkom po zadku. Rana bola, ale smiešne slabá.
„To má byť čo?‟ Poznamenal som uštipačne na Luckin výkon a Peter jej pohrozil, že ak to nebude poriadnejšie schytá to za ňu ona. Nasledovali silnejšie švihy, ale ja som vedel, že mojej drahej treba uštedriť o niečo silnejšie aby to malo efekt. Lucka sa s ňou len tak pomaznala a potom to už prevzal Peter. Ten už bol o niečo razantnejší. Keď začala stonať chytil som ju za ruky a s nadšením sledoval ako si to Peter aj ona užívajú. Videl som ako sa z nej hanblivosť vytráca a už jej bolo jedno, že svoj holý zadok vystrkuje na ľudí, ktorý ju nahú vidia po prvý krát v takejto chúlostivej polohe. Peter vzal potom ešte varechu, no po chvíľke prestal.

Pristúpil som k svojej drahej, pobozkal ju a Peter s Luciou sa presunuli k druhej strane stola. Chvíľu som ju hladil po zadku, ale videl som, že ešte to bude chcieť doladiť. Pozornosť sa však uprela na Lucku, ktorá už bola prehnutá cez stôl a počítala rany, ktoré jej uštedroval Peter. Rozviazal som svoju drahú, obliekol jej nohavičky naspäť a povedal jej, aby šla do skrine pre kožený opasok. Keď ho doniesla, všetci traja sme stáli za prehnutou Luckou. Dal som varechu do rúk svojej drahej so slovami, že jej to môžeš vrátiť. S Petrom sme trochu odstúpili a sledovali ako si Lucku podá moja drahá. Očividne si to vychutnávala a bolo pre mňa zaujímavé sledovať ju v tejto pozícií. Snažila sa to robiť poriadne a Luckou už metalo po stole. Potom som vzal opasok a pripojil sa k svojej drahej. Lucka dostávala riadnu nakladačku striedavo s varechou a aj s opaskom , dokonca aj naraz súčasne. Po pár minútach jej zadok vyzeral byť poriadne zmasakrovaný a vyčerpanú Lucku pred nami zachránil Peter.

Blažene sa usmievala aj keď bolo zjavné že má dosť. Peter ju vzal do náručia a pobozkal. Lucka sa mu poďakovala a obaja si ľahli v spoločnom objatí do postele vytočený na nás. Vtedy som chytil za ruku svoju drahú a zavelil jej, aby si vyšla na stôl. Keď vyšla na stôl, zatlačil som jej na chrbát a ona sa ocitla na stole na štyroch ako nejaký výstavný exponát. Znova som jej stiahol nohavičky ku kolenám. Hanba už bola oveľa miernejšia, už jej to bolo jedno že sa na ňu budú dívať ako teraz dostane opaskom na holú. Zložil som si opasok na polovicu, natiahol ho a pustil sa do poriadneho výprasku. Peter s Luckou nadšene sledovali ako dávam zabrať svojej drahej.

Jedna, dva, tri…odvážne odolávala výprasku, ale vedel som, že čoskoro príde okamih zlomu, kedy jej výkriky budú vravieť: Už dosť! Už nemôžem! Blížil som sa k tomuto bodu veľmi rýchlo, pretože som stupňoval intenzitu.
„Ešte vládzeš?‟ Zašeptal som jej do ucha. Vytočila zadychčane hlavu smerom ku mne a povedala mi, že už má dosť.
„Ešte dva, áno?“ Odvetil som a ona poslušne pokývala hlavou a zavrela oči. Predposledná a posledná rana tohto večera ukončili túto prvú oťukávaciu spoločnú akciu, ktorá nás veľmi zblížila. Obliekol som svojej drahej nohavičky a vzal ju na rukách zo stola. Položil som ju na posteľ k Petrovi a k Lucii a spoločne sme sa ešte o všeličom rozprávali, kým som s drahou nakoniec neostal sám.

„Som na teba hrdý, bola si úžasná a pekne si poslúchala.“ Povedal som svojej drahej po ich odchode a priamo na stole na ktorom sa všetko odohrávalo som si ju vzal, aby som ju odmenil a zahrnul svojou láskou k nej.
Na druhý deň hneď ráno písala Lucka mojej drahej, že má na zadku modrinky a že sa teší na ďalšie spoločné zážitky.
My veru takisto…

Čítanosť 2768

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prejsť na panel nástrojov