Trest z oboch pohľadov - Pikantné poviedky

Trest z oboch pohľadov

Trest z oboch pohľadov

Trest z oboch pohľadov

Z POHĽADU DOM:

Vždy si rád nájdem akúkoľvek zámienku, aby sa z mojej polovičky stala ešte lepšia bytosť. Páči sa mi, keď pracuje na svojich nedostatkoch a uvedomuje si, že žiť rozmarne, sa submisívnej žene nevypláca. Sledovať ako kvalitatívne rastie a svojim vlastným uvedomením, formuje zo seba tú najluxusnejšiu formu submisívneho ideálu.
Práve tresty sú pre ňu hnacím motorom ako sa zamyslieť nad svojim správaním a ako modifikovať nedostatočnosť.

Pozná ma dokonale – až tak, že behom sekundy si všimla, že niečo nie je v poriadku. Svojou nezodpovednosťou rozladila moje struny, ktoré doposiaľ hrali tak harmonicky. Kľačí predo mnou a tvári sa previnilo. Potom trochu „šaškuje“ a snaží sa ma rozosmiať, zalíškať sa mi. Typické reakcie, aby som zabudol na jej malý prehrešok. Stále som však vážny a bez zmeny jej oznamujem: „ Nahnevala si ma, všetko riešiš v hodine dvanástej!‟ Vie o čom hovorím, uvedomuje si to a so sklamaným výrazom zo seba samej, sklopí hlavu k zemi.

„Potrestám ťa, ‟hovorím nekompromisne. „Ako len povieš,‟ po tichu odvetí a vzrastajúce obavy jej stúpajú do hlavy. Nemal som k dispozícií svoj inventár. Musel som improvizovať.

„Prines mi gumičku.‟ Na chvíľu sa zamyslí, ale ani sa nepohne. Siahne rukami do vlasov a vyberá z nich gumičku. Vlasy sa jej voľne spustia na plecia a do rúk mi vkladá svoju gumičku. „Ľahni si na moje nohy,‟ rozkážem jej a ona bez zaváhania vstáva zo zeme a líha si ku mne na posteľ, na moje stehná. Rukami sa chytí okolo môjho pásu a díva sa mi previnilo do očí. Čaká…,čo spravím ďalej, aj keď to už určite tuší. Vyhŕňam spodný okraj jej trička. Nemala podprsenku a jej nahé prsia zľahka podskočia, keď okraj trička smeruje nad ne. Potom je strkám prsty do úst. Vzrušujúco pobehuje jazykom okolo nich, aby ich dostatočne navlhčila. Jej bradavky následne nemôžu zniesť nátlak vlhkých prstov a obe sa zduria. Teraz sú správne pripravené. Napínam gumičku medzi prstami a vytvorím akýsi provizórny prak, ktorý prikladám na prsník. Naťahujem gumičku a vystrelím ňou na jemnú pokožku prsníka v blízkosti bradavky. Trhne celým telom a pokrúti nohami.
„Vystri tie nohy a pozeraj sa mi do očí!‟ upozorním ju. „Áno,‟ odpovedá svojím typickým vzrušeným hlasom. Plesnem ju po líci a opýtam sa jej: „Áno, čo?‟
„Áno Pán môj, ‟ odpovie pohotovo a to už dostáva ďalšie štipľavé potešenie po obvode prsníka. Neminiem ani druhý prsník. Bradavky jej stále stoja a prsty s natiahnutou gumičkou, pokladám priamo na vrcholček prsníka. Naťahujem gumičku a vystrelím ňou priamo na bradavku. Dráha gumičky ju presne zasiahne:
„Ááááu,‟ trhne sebou, ale vidím na nej, že tento trest sa jej skôr páči a nemá žiadnu vzdelávaciu hodnotu. Napriek tomu pokračujem v gumičkovaní oboch krásnych, mladých a pevných pŕs až do momentu, kým gumička nepraskla. Možno sa jej aj trochu uľavilo, že je po gumičke. Vzápätí jej však nakážem: „Zožeň mi ďalšiu.‟ Rýchlo stáva z postele a začne sa prehrabovať v malej škatuľke so svojimi haraburdami. Nič nenašla. Sklamane mi ukazuje škatuľku, že v nej nie je žiadna gumička. „Tak mi daj veľmi ostrú ceruzku.‟ Ani neviem ako mi to napadlo, ale keď mi do rúk podala pentelku, ktorá ležala na pracovnom stole, tešil som sa do pokračovania. Vrátila sa do pôvodnej polohy a ešte silnejšie obkolesila rukami môj pás. Myslím, že tá pentelka jej naháňala dosť veľký strach. Z pentelky vytŕčalo niekoľko milimetrov tenkej tuhy. Znovu jej vyhŕňam tričko, chytám bradavku medzi prsty a veľmi zľahka a rýchlo pichám tuhou do bradavky. Ihneď podskočila z postele a zovrela objatie môjho pásu. Ležala mi na stehnách a tvárila sa ako keby ju to šteklilo. Pichnem ju znova a predstavujem si ako ostrá bodová bolesť, atakuje citlivé nervové zakončenia bradavky. Nevynechám ani druhú. Robím to precízne a dávam pozor, aby som jej neublížil. Nerád by som jej prepichol kožu a preto netlačím tuhou nasilu do hĺbky. Po chvíli to skúšam aj na bruchu. Jednou rukou si ju pridržiavam a druhou rukou jemnučko bodám do jej hebkej pokožky brucha. Vykrúca sa ako dážďovka lezúca z povrchu zeme. Je zaujímavé, že ju to nebolí. Fascinuje ma to a tak sa jej opýtam: „Aké to je?‟
„Je to zvláštne, také iné…,‟ odpovedá mi s neurčitosťou. Ešte chvíľu ju trápim a trápenie vystriedam láskavými pohladeniami. Odkladám pentelku a bozkám celý povrch pokožky na ktorom som sa vybláznil.
Pýtam sa jej na rovinu: „Čo myslíš, zaslúžiš si ďalší trest?‟ Kladiem otázku pretože mi to príde veľmi nepostačujúce. „Áno zaslúžim, ‟ odpovedá mi s akýmsi nadšením.

„Kľakni si a len sa dívaj,‟ odvetím jej a už si rozopínam nohavice. Postavím sa pred ňu a začnem veľmi zľahka masturbovať. Priblížim sa ešte bližšie a ona si zrejme myslí, že bude nasledovať to, čo obvykle. V tom ju ale schladím: „Ani sa ma nedotkneš, ani neochutnáš…, budeš sa len dívať.‟ Ľahnem si na posteľ a pokračujem v sebaukájaní. Dýcha prehĺbene a s napätím ma sleduje. „Teraz si ľahni na posteľ a ruky drž nad hlavou,‟ prikážem jej a sťahujem si nohavice ešte nižšie. Pokračujem… Stojím len na niekoľko centimetrov od jej hlavy. Je to zvláštne: Vediem vnútorný boj so sebou. Myšlienky mi z hĺbky tela kričia aby som ju tam hneď a teraz poriadne pretiahol, alebo aspoň vyšukal tie jej papuľnaté ústa. No tým by som stratil autoritu a miesto frustrácie a trestu by sa jej dostavilo toľkej rozkoše. Ďalší rozmar, to nemôžem dopustiť a aj keď tá onánia je zo začiatku frustrujúca aj pre mňa, premáham sa, získavam kontrolu nad celou situáciou a potláčam divoké pudy. Nakoniec si to aj svojim spôsobom užívam. Šialene masturbujem pred jej tvárou a ona sa môže len dívať. Cítim ako veľmi túži dotknúť sa ma, dať si ho do pusy.

„Čo by si rada?,‟ pokúšam ju ešte viac. „teba,‟ odpovie mi trasľavým hlasom a s pohľadom hladného šteňaťa pozoruje moje sebaukájanie. Usmejem sa na ňu odmietavým výrazom a jediné čo jej v tej chvíli doprajem, je zlíznuť niekoľko kvapiek, ktoré som prstom zotrel z vrcholčeka penisu. „A kam by si ho chcela?‟ pokúšam ju znovu. „Všade kde sa dá,‟ táto odpoveď ma dosť vyprovokovala.
„Tak kde to chceš? do tváre alebo na celé telo?‟ dávam jej takto na výber a ona si volí celé telo. Sadám si na široko na jej panvu a ďaleké výstreky dopadajúce na pokožku brucha, pŕs, krku a brady, sprevádza moje vrcholné a uvoľňujúce dychčanie. Hádžem jej uterák a nakoniec sa so slovami vďaky pritúli ku mne. Pobozkám ju, pohladím po vlasoch a objímem ju…

 

Z POHĽADU SUB:

Bol to spočiatku večer ako každý jeden. Opäť sme sa po niekoľko dňovom odlúčení konečne videli. Konečne som mohla opäť pocítiť pánovu blízkosť, jeho vôňu, teplo. Bol to neopísateľný pocit, ktorého sa nikdy neviem a ani nebudem vedieť nabažiť.
Pritúlil si ma, mojkal, zahŕňal ma nespočetným množstvom dotykov a bozkov. Užívala som si plným dúškom každý dotyk. No aj napriek tomu som videla, že nie je všetko v úplnom poriadku. Ten jeho výraz tváre hovoril za všetko. Veľmi dobre som si uvedomovala, čo je toho príčinou. Hneval sa. Mal na to veľmi pádny dôvod. Bol za tým, môj prehrešok, ktorý mi bez potrestania prejsť nemohol.
Pozrel sa na mňa tým prísnym pohľadom a ja som vedela, čo bude nasledovať. Kľačím pred ním s rukami za chrbtom. Snažím sa ten jeho prísny výraz zmiesť z jeho tváre, ale nepomáha nič. Z jeho úst len zaznie: „ Potrestám ťa, aby si neriešila veci v hodine dvanástej! Nabudúce budeš vedieť, kedy sa veci riešia!“ Ja len zo sklopeným zrakom a tichým hlasom odpoviem: „ Ako povieš pán môj, potrestaj ma.“
Keďže nemal nič vopred prichystané, improvizoval. Prikázal mi dať mu gumičku. Nevedela som, čo ma s ňou v úmysle. Dala som mu z mojich vlasov, ktorou som mala stiahnuté vlasy, aby dlho nečakal.
„Ľahni si mi na kolená a ruky drž hore!“ – prikázal mi. Bez váhania som ho poslúchla. Vyhrnul mi tričko. Keďže som nemala pod ním nič, videla som v jeho očiach rozčarovanie z môjho nahého tela. Jemne mi pohladil prsia. Vzápätí však natiahol gumičku a vystrelil. „Áááu“ – zvrtla som sa. Silu tohto výstrelu som pocítila tesne vedľa mojich vytýčených bradaviek. „Ááááu“ – znova tá istá bolesť. Opäť mi uštedril ranu gumičkou. Striedal obe prsníky. Nevedela som kľudne ležať. Neustále ma upozorňoval na to, aby som sa nehýbala pretože to bude len horšie. Po X raze gumička intenzitu výstrelov nevydržala a praskla. „Prines mi druhú!“ – kázal mi. Okamžite som šla hľadať. Nenašla som. Z previnilým pohľadom som odvetila, že ďalšiu nemám.
„Tak mi daj veľmi ostrú ceruzku“. Hlavou mi prebehla myšlienka, čo s ňou bude robiť. Vzala som pentelku, ktorá mi hneď ako prvá padla do oka. Podala som mu ju a vrátila sa do pôvodnej polohy ako predtým. Opäť mi vyhrnul tričko nad moje nahé prsia. Prekvapilo ma, keď ma začal pentelkou bodať. Nebol to pre mňa žiaden prijemný pocit. Chcela som, aby s tým prestal. Nechcela som stále dookola pociťovať bodanie. No mlčky som sa mu zvíjala na stehnách.
Prestal. Odložil pentelku a hladká mi moje dobodané prsia a brucho.
„Myslíš, že za tvoj prehrešok si dostala dostatočný trest? Zaslúžiš si ešte ďalší?“- opýtal sa. „Áno, zaslúžim, pán môj“- odpovedám.
„Kľakni si predomňa!“ – prikáže. Ihneď poslúcham. Rozopína si nohavice. Najprv s veľkým nadšením ho pozorujem. No potom s úsmevom povie: „ Nemysli si moja drahá subinka, že ti doprajem to, po čom práve tužíš. Rýchlo na to zabudni, že ti doprajem toľkú rozkoš.“ „Ach nie“ – vravím si, „ chcem cítiť tvoju chuť, toto mi nerob.“ Odoprel mi to, čo som v tej chvíli najviac chcela. Túžila som uspokojiť svojho pána ako len najlepšie viem. V tom momente to bol pre mňa ten najväčší trest. S pokorou som sa dívala ako sa pomaly a jemne začína zo sebou pohrávať. Každým pohybom sa moja túžba po ňom zväčšovala. Do líc sa mi vlievala krv, pociťovala som veľké vzrušenie, túžbu, potrebu mať ho v jednom. Pohrával sa pred mojimi očami s čoraz väčšou intenzitou. Jeho vzdychy sa rozliehali izbou a mňa to čoraz viac lákalo porušiť jeho príkaz a vrhnúť sa na neho. Vziať si to po čom túžim. Ale nie, s veľkým obdivom som ho ďalej pozorovala. Ruky som kŕčovito držala za chrbtom.
„Ľahni si na posteľ a ruky nad hlavu.“ – zadychčaním hlasom povedal. Vstala som a urobila ako povedal. Nechcela som, aby pre mňa pripravil za neuposlúchnutie ďalší trest. Už tento bol pre mňa dostatočný. Podišiel ku mne a pred mojou tvárou sa pohrával ešte intenzívnejšie. Jeho vzrušenie vzrastalo presne tak rýchlo ako to moje. Ach tak veľmi som ho chcela vziať do mojich úst. Bolo to veľmi frustrujúce byť tak blízko a zároveň tak ďaleko k niečomu, po čom túži každučká časť môjho tela.
„Čo by si priala moja najdrahšia subinka“? „Teba“ –odpovedám. „Ale mňa dnes mať nebudeš!“- povie. „ Ja viem pán môj“. Sadne si mi na brucho a intenzita jeho pohrávania vzrástla na maximum. Jeho tep a dych sa zrýchľuje. Prsty preplietam od seba, mám silne nutkanie aspoň na chvíľu sa ho dotknúť. Ale nie, vydržím to. V jeho očiach je vidieť veľký zápal vzrušenia. Viem, že o chvíľu pocítim na mojom tele jeho vrchol. Cítim ako jeho telom prechádza príval vzrušenia. Jeho vzdychanie sa rozlieha celou izbou. Vyvrcholí a teplá tekutina sa rozlievala po mojom bruchu a prsiach.
Hádže mi uterák aby som sa poutierala. So slovami vďaky sa schúlim do jeho náručia….

Čítanosť 756

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prejsť na panel nástrojov