Zhypnotizovaný

Zhypnotizovaný

Zhypnotizovaný

Zhypnotizovaný

Na prvý pohľad to vyzeralo ako klasický a pohodový večer: Hrali sme poker s black jackom o pár drobných a viedli sme spolu s drahou bežnú komunikáciu. Atmosféru nám spríjemňovalo pár soundtrackov, ktoré mám uložené v špeciálnom priečinku. Občas sa na mňa šibalsky zadívala, no pozornosť som venoval viac hre. Ležala na posteli a nepokojne sa na nej prehadzovala. Asi preto že som ju o všetko oberal. Žetóny sa jej míňali a čím ich mala menej, tým viac sa prehlboval účinok jej šibalského pohľadu. Očami a našpúleným zadkom doslova prosila aby som skočil k nej do postele. Hneď mi došlo o čo jej ide a takéto momenty sú pre Dominanta veľmi výhodné. Nie len z dôvodu že bude ochutná podstúpiť čokoľvek aby zaujala moju pozornosť, ale aj z dôvodu že ju môžem mať totálne vo svojej moci.

Zrazu sa sama od seba vyzliekla do spodnej bielizne, ktorú som jej naposledy kúpil. Stále hýrila trblietavo-modrou farbou s čiernymi okrajmi. Páčilo sa mi ako sa snaží vynútiť si moju pozornosť. Toto bol od nej dosť odvážny krok, nakoľko netušila v ktorých hladinách sa pohybuje moja nálada. Hlavou mi preblyslo, že ju za to na niekoľko hodín zviažem. No keď som videl to úžasné telo, rýchlo som túto ideu zamietol. Potom mi došlo, že vďaka svojmu telu v podstate ona ovláda mňa. Áno je to moja slabina, môj fetish. Každý kúsok jej tela ma púta k sebe, jej vôňa, jej pohľad, zdalo by sa, že sa nechám ľahko zviesť a splním jej všetko po čom túži. Ženské telo ma mnoho zbraní a predstava že sa nechám ovládnuť tak ľahko ma prebrala k tomu aby som podnikol protiútok. Také ľahké to mať nebudeš!
Vstal som zo zeme a cestou k nej som nohami zvalil kôpky žetónov. Ľahol som si na ňu a začal jej bozkať chrbát. Od krku, medzi lopatky až k zadku. Hladil som ju zľahka a jemne po okrajoch tela až som jej pevne stlačil prsia. Okamžite sa vzrušila a začala vlniť celý telom. Chcela sa otočiť ku mne a vyžiadať si bozk, ale zatlačil som jej opatrne hlavu do vankúša a pokračoval v dráždení. Za krátko som sa dostal na správnu hodnotu a spravil som jej niečo čo určite neočakávala.

Schmatol som ju za vlasy a zvalil ju na zem pred posteľ. Šmahom ruky sa ocitla na zemi. Zrazu sa z nej stala bezbranná a odovzdaná žena presiaknutá submisivitou. Bola napospas mojim chutiam a mojim myšlienkam. Jej plán, že ma takmer bez námahy zvedie a dosiahne si svojho nevyšiel.
Vyzval som ju uštipačne: „Keď sa chceš predvádzať do toho!“
Nevedela však čo od nej očakávam.
„No tak, predveď sa a zavrť trochu zadkom!“ Konečne som sa trafil a našiel vec, ktorá jej zjavne robí problémy. Nebolo to ani tak poníženie ako hanblivosť a obavy že sa svojimi pohybmi strápni. Sklopila hlavu dole, nebola schopná sa na mňa ani len pozrieť. Ocitla sa v takom rozpoložení, že až stuhla. Veľmi nesmelo zakrútila zadkom, bleskovým pohľadom pozrela na mňa ako ju pozorujem a znovu sa vyhýbala spoločným pohľadom. Po krátkej chvíli začala na mňa ofučane pozerať, čakala kedy zastavím jej utrpenie, ale nechal som ju v tom samu . Čakal som kedy sa odviaže, uvoľní , čakal som na tú správnu vlnu spontánnosti. Bol som už nabudený na tú show a po chvíli som zistil, že to bol o dosť lepší nápad ako ju potrestať zviazaním.

Hudba hrala pomerne hlasno a keď v prehrávači naskočila ďalšia pesnička akoby zaťala zuby a uvedomila si, že moja spokojnosť je pre ňu jediným cieľom. Hral nám veľmi príjemný podklad ako stvorený pre jej úsilie: (http://www.youtube.com/watch?v=DsShRmkR7BU pre lepšie predstavy odporúčam čítať s týmto podkladom)
Už som to nebol ani tak ja ako rytmus hudby, ktorému sa poddala. Zavrela oči a prispôsobila pohyby svojho tela epickým, jednoduchým tónom s fantastickým drum-doprovodom. V mojich očiach sa zmenila z hanblivej a neodvážnej na ženu, vyžarujúcu energiou a odhodlaním. Vôbec nepôsobila umelo ani ako nejaká barová štetka. Bolo to jednoduché a úprimné zvádzanie. Snaha o zisk môjho záujmu. Počúvala pozorne hudbu a vlnila celým telom v dokonalom súlade s rytmom. Kľačala na štyroch a chvíľku sa vlnila na mieste. Občas sa vystrela a zavírila vzduchom svojimi dlhými vlasmi. Ohýbala sa v chrbte na štýl prítulnej mačky a krútila sa kolo mojich nôh s našpúleným zadkom ktorý sa vrtel, vlnil vzďaľoval a približoval k mojim nohám. Sedel som na posteli a v nemom úžase som sledoval tú nezabudnuteľnú scénu. Z môjho pohľadu to bolo ako nejaké slow-motion pozoruhodné predstavenie. Bol som ňou omámený. Ešte sa počas toho začala aj vyzliekať. Úplne ma dostala, zhypnotizovala. Cítil som ako mi odchádza pokojnosť a vyrovnanosť. Ako som sa postupne z jej vábnymi pohybmi menil na dravú šelmu, ktorá chce zožrať svoju korisť. Prestal som sa ovládať, chcel som ju. Chcel som ju hneď!

Nahol som sa nad jej vrtiace sa telo. Prešiel som rukou po bruchu až k jej krku a pritiahol som ju k posteli. Sadol som si na posteľ. Ona kľačala chrbtom ku mne medzi mojimi nohami a neprestávala hýbať telom do hudby. Mala zavreté oči a aj keď vedela že si ma získala, stále pokračovala v tom zvodnom tanci. Maximálne sa do toho dostala a prišiel čas ukázať jej, čo porobila svojim zvádzaním so mnou. Jednou rukou som ju držal pod krkom a druhou rukou som krúživými pohybmi, prstami pozdravil klitoris. Nasledoval prienik prostredníka s prstenníkom do vlhkej kundičky s rýchlymi hlbokými nárazmi. Vzrušená pod mojou rukou sa vytočila ku mne a konečne sa dočkala dlhého bozku, ktorý pôsobil synergicky s prstami na jej vzrušenie. Odstrčil som ju dopredu aby padla rukami na zem a ocitla sa opäť na štyroch. Podklad hral stále ten istý ale dostával sa spolu s nami do finálneho vyvrcholenia. Prsty som jej iba nastavil a ona odzadu prirážala v rytme hudby k nim. Keď som z nej mal pocit že exploduje, pridal som tretí prst a pevne ju chytil za zadok aby sa už nehýbala. Dočkala sa odmeny za vystúpenie, ktorá však bola len akýmsi úvodom.
Zvalil som ju na posteľ a nenechal ju ani vydýchnuť. Zhodil som zo seba všetko a bol som rád pretože môj vták už veľmi dlho prerážal oblečenie. Roztiahol som jej nohy a bez akýchkoľvek ďalších predohier som prudko vnikol do nej a začal prirážať v rýchlom tempe. Chcel som jej ukázať ako sa mi páči, ako veľmi sa mi páči. Ako ju milujem…
Držal som ju pod krkom, držal som ju za ruky, za prsia aj za nohy a naďalej som ju obšťastňoval v rýchlom a divokom neprestajnom tempe. Bolo to milovanie aké má byť. Poriadne, vášnivé a intenzívne.

Keď pri písaní tejto poviedky pozerám na svoje doškriabané ruky od tvojich nechtov, ktoré zvierali moju kožu pri toľkých orgazmov, mám pocit neskutočného blaha, šťastia a nekonečne si ho vážim.

Čítanosť 2819

One thought on “Zhypnotizovaný

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prejsť na panel nástrojov