Bezmocná - Pikantné poviedky

Bezmocná

Bezmocná

Bezmocná

Bozkali sme sa sediac vedľa seba na posteli a vychutnávali si spoločný víkend. V pozadí vyhrávala chilloutová hudba a dotvárala prostredie narastajúceho vzrušenia. Pomaly som jej začal rozopínať gombíky na bielej blúzke. Jemne zavzdychala s každým odopnutým gombíkom, pretože moja ruka zľahka pohladila ďalší a ďalší obnažený kúsok tela. Odopol som jej aj posledný gombík a nariadil jej vstať.

„Vyzleč sa úplne!‟ a ona bez váhania začala poslušne rozopínať nohavice a rýchlo sa zbavovať oblečenia. Potom som ukázal prstom na zem a ona si kľakla tak, ako bola odjakživa učená: So sklopenou hlavou k zemi, s rukami za chrbtom, s vystretým telom , spojenými nohami a už len čakala. Podal som jej obojok nech si ho pripne a tak dokončila symboliku podriadenej ženy. Vstal som a prešiel som sa okolo nej. Vedela, že sa nesmie triasť vzrušením keď kľačí, a tak sa snažila vzdorovať vzrušujúcemu hladeniu po tých najcitlivejších miestach jej tela. Nedalo sa…
A v tom som ju schmatol za vlasy a odtiahol do kúta, kde má svoje útulne miesto s podložkou na kolená.

„Nech ťa nenapadne vytočiť sa ku mne !‟ ani necekla a ticho kľačala v kúte izby.
Medzitým som sa rozvalil na posteľ a na chvíľu si spravil pohodlie. Ignoroval som ju a spod postele začal vyťahovať laná a iné potešenia. Keď bolo všetko pripravené, zavolal som na ňu, aby pristúpila ku mne. Po štyroch sa presunula k posteli a zaujala kľačiacu pozíciu ako pred tým. Vzal som jej ruku a na zápästí urobil jednoduchú špirálku ukončenú uzlom. To isté na druhej ruke s tým, že mi ostal pomerne dlhý koniec. Vyzliekol som si tričko a nechal si od nej vyzliecť nohavice. Potom som si ľahol naspäť do postele. Kľačala medzi mojimi nohami a hľadela na zem k mojim nohám.

„Bozkaj a líž!‟ zaznelo z mojich úst a ona konečne mohla ochutnať moje telo. Bozkala ma po hrudi až k bruchu a nakoniec začala oblizovať rastúci úd. Ruky mala roztiahnuté v mojej moci. Držal som konce lán a nedovolil dotknúť sa jej môjho tela. Po chvíli sa na vrcholku týčiaceho nástroja objavila malá priesvitná kvapôčka.
„Otvor ústa a zlíž ju!‟ trochu zaváhala, ale netrvalo to dlho a vrátila sa späť. Pustil som jej jednu ruku a ona zdvihla penis k svojim ústam. Otvorila ústa a vrcholček sa jej celý stratil v hlbinách.

Akoby sa zabudla a začala ma fajčiť. Ihneď som ju zastavil: „To ti kto dovolil?‟ Uškerila sa na mňa s veľmi milým a nadržaným výrazom. Zdvihol som sa z postele a presunul ju k pracovnému stolu. Posadil som ju na kancelárske kreslo a upevnil ruky zvyšnými lanami o ručné operadlá. Potom som jej zafixoval aj nohy a stehná zvyšnými lanami o stoličku tak, že ostala na nej sedieť totálne bezmocná a odovzdaná mojej vôli. Videl som jej na tvári veľkú radosť a táto pozícia sa jej očividne veľmi páčila. Keď som ju mal takto bezmocne pripravenú, ústa som jej upchal roubikom a poriadne ho stiahol, aby ho nemohla vypľuť. Začalo sa veľké dráždenie:

Postavil som sa za kreslo na ktorom bola uväznená a v rukách som pevne stláčať jej vnady. Hrýzol som je do uška a prechádzal rukami po celom jej tele. Bola v neskutočných rozpakoch a to najmä v momente keď som prstami divoko krúžil klitorisom so strany na stranu. Chcela sebou vrtieť, spojiť nohy, ale nemala šancu. Jediné na čo sa zmohla bol malý predklon hlavy a stukanie do roubika.
„Ktože to dnes prišiel neskoro?‟ opýtal som jej podpichovačne. Hneď si uvedomila, že sme sa dohodli na presnom čase. Nemal som v pláne riešiť tento večer tieto veci, ale tak čo už keď mi poskytla takúto zámienku. Vzal som viacramenný bičík a začal ním provokačne krúžiť pred jej očami.

„M-mmmmm, M-mmmmm,‟ mrmlala do roubika, čo v preklade znamenalo nie. Videla, že jej hľadím rovno medzi stehná a tak si isto pomyslela kde sa zameriam. Teraz však bola totálne bezbranná a neostávalo jej nič iné, len sa tomu poddať.
Postavil som sa bokom k nej a odporučil jej, aby zaklonila hlavu. Keď tak urobila začal som veľmi zľahka bičovať vrch jej tela a hľadal tú správnu intenzitu. Keď začala vzrušene vzdychať do roubika, neprestajne som bičoval jej prsia a brucho. V tom som sa ihneď presunul na stehná a prekvapil ju svižným pleskom. Keďže bola úplne spútaná so stoličkou, nemykla len telom, ale aj celou stoličkou. Keď som sa postavil pred ňu, pripravil som ju slovami na bičovanie kundičky. Zúfalo mrmlala a chichúňala sa do roubika, ale bolo to márne a vlastne aj jediné čo mohla robiť. Pohladil som ju ramenami bičíka medzi stehnami a potom veľmi zľahka švihol na to najcitlivejšie miesto. Bolo to doslova len také príjemné pohladenie a tak som švihol znovu a znovu tento krát silnejšie. Orientoval som sa podľa jej vzdychov a keď som našiel tú správnu intenzitu, neprestajne som krútil bičom do jej rozkroku.

„No vidíš že sa ti to páči,‟ usmial som sa na ňu a vychutnával si jej bičovanie za neskorý príchod. Miestami bolo jasné, že chce spojiť nohy, ale nemohla.
Aké krásne. Vzápätí som jej strčil prsty do zbičovanej kundičky.
„Že sa nehanbiš?‟, subinka nám poriadne zvlhla z bičovania.
„Tebe sa to páči, všakže?‟, opýtal som sa jej a ona zakývala hlavou a isto mala aj úsmev od ucha k uchu, ale cez ten roubik to nebolo poznať.
Bič bol odhodený na posteľ a so slovami: ‟ty nenásytná nadržaná subina‟, som ju začal búrlivo prstovať. V jej útrobách to poriadne žblnkalo a mľaskavé zvuky buchty sprevádzali hlasné vzdychanie. Stál som bokom k nej a ona si oprela hlavu o moju hruď.
„Urobíš sa? Urobíš?‟, pýtal som jej počas bláznivého prstovania a ona mrmlala do roubika: M-mmmmmm, M-mmmmmm.
Vybral som z nej prsty a vlhkosť z nich som vytrel na jej líca. Nechal som ju takto rozpálenú a pokračoval v hraní. Obchytkával som ju, dráždil jazykom a bozkal ju po každom kúsku horúceho tela. Som si istý, že sa jej to neskutočne páčilo.

Vrátil som sa na posteľ a celé kreslo aj s ňou som si prisunul k posteli. Vyložil som si na ňu nohy a mačkal nimi prsia na ktorých stáli bradavky v maximálnom pozore. Jednou nohou som jej neskôr vliezol medzi stehná a do mokrých kútov vtlačil svoj prst. Sama sa na neho v rámci možnosti nastavila a snažila sa krúžiť panvou aby z nej rozpálenosť nevyprchla.
Nakoniec som spustil vibračné vajíčko a vsunul ho hlboko tam kam patrí. Ľahol som si na brucho na posteľ a sledoval jej meniaci sa výraz pri prestavovaní rýchlosti. Slinky jej stekali po kraji roubika a ešte viac keď som ju začal znovu prstovať. Zakláňala hlavu a snažila si nespraviť hanbu tečúcimi slinami, ale bolo to márne a slintala si rovno na prsia.

Po dlhých vzrušujúcich a intenzívnych chvíľach som ju konečne z kresla rozviazal a vytiahol jej z úst roubik.
„No poď ty slintavá, teraz to môžeš dokončiť‟ kľakla si k mojim nohám a fajkala ma, akoby ho viac ako mesiac nemala v puse. To ma samozrejme tak povdzudilo, že to nemohlo skončiť inak ako krásnym a dlhým milovaním plným krásnych slov…

Čítanosť 1128

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prejsť na panel nástrojov