Čo má rada ona, má rada aj ona

Čo má rada ona, má rada aj ona

Čo má rada ona, má rada aj ona

Čo má rada ona, má rada aj ona

Srdce jej bilo iba o trochu rýchlejšie ako obyčajne. Pravidelný úder sa však zdal hlasnejší, silnejší. Sedela na huňatej striebornej deke rozloženej vedľa pohodlnejšej postele. Pozerala na svoj odraz v zrkadle. Skúmala svoje poloobnažené telo.

Spod čierneho čipkovaného tielka jej vďaka spadnutému ramienku vytŕčal pevný guľatý prsník. Zvyšok dekoltu zakrývali dlhé strapaté čierne vlasy, ktoré sa vlnili po dlhej ceste domov na vlhkom vzduchu v začínajúcej búrke. Čierne podväzkové pančuchy pri erotických hrátkach nikdy nevyzliekala. Ani sa ich nikto nepokúšal vyzliekať. Vyzerala zvodne, ale to, čo ju robilo extrémne príťažlivou, bol sexuálny apetít, sexepíl, vyžarujúce vzrušenie, citeľný chtíč po uspokojení jej túžob. Takmer hmatateľnú frekvenciu, vlny, ktorých vibrácie sa zjavne dali vnímať zmyslami a chémiu, ktorá okamžite reagovala, nasledovali nielen muži. Slová neboli potrebné, stačil jeden pohľad na ňu.

Rozročila nohy a v zrkadle sa zaleskla jej mokrá dierka. Nad jej najintímnejším miestom prečnieval spod čiernej priesvitnej spodnej bielizne pásik chĺpkov, ktoré ju zvláštnym spôsobom ako symbol ženskosti a zrelosti rajcovali. Tangá najskôr iba odsunula nabok, aby sa pokochala výhľadom, potom rýchlo odhodila do rohu izby. Už to nemohla dlhšie vydržať, odďalovala to už dosť dlho. Zapla kameru na laptope vedľa seba a siahla po nachystanom ružovom vibrátore. Na stotinu postrehla, že ho uchopila pevne a v takej polohe, ako vrah nôž pred spáchaním činu, ktorý ho privedie do extázy. Presne tak, ako teraz ona držala svoju zbraň, ktorá ju dostane do vytrženia. Uprela zrak na svoje druhé ja v zrkadle.

Niekedy sa pri tom rada na seba dívala. Predstavovala si, že ju niekto pozoruje a vidí presne to, čo ona teraz a nahráva si to. Alebo má videohovor s cudzincom na druhom konci zeme, točí za peniaze, alebo to video naozaj nejakému chlapovi niekedy pošle. Nepotrebovala vždy pozerať porno alebo príliš ľahké erotické kanály pre dospelých. Mala svoju vlastnú fantáziu, pseudorealitu, spomienky, obrazy v hlave alebo proste…to zrkadlo.

Vibrátorom s rotujúcou špičkou chvíľu prechádzala po klitorise napitom krvou a po niekoľkých sekundách prirodzene vkĺzol do vlhkých hlbín jej tela. Vyčnievajúci ružový zajačik nahrádzajúci jazyk obklopil klitoris. Jedným gombíkom pridala vibrácie a spravila niekoľko prudkýc pohybov dovnútra a von. Príliš sa zadívala na svoje ružové pysky. Vzápätí si všimla svoj výraz tváre. Otvorené ústa, pohľad ubolený, ako keby niekoho prosila, aby už prestal a pritom by chcela presný opak. Takmer by plakala od slasti a žobrala by o ďalšie sekundy akejkoľvek chlipnosti. Prestala hýbať ružovou hračkou, zaklonila hlavu, zatvorila oči, zakusla si do pery, uvoľnila sa, nechala svoje telo reagovať, oddala sa mu a umožnila pocitom sústredeným v jej lone voľný priebeh.

Myslela na to dievča z Chorvátska, ktoré tam stretla minulé leto na festivale. Bola to túžba od prvého momentu, odkedy ju zahliadla tancovať na pláži. Mala niečo, čo ostatné nie. Doteraz to nevie identifikovať. Ladné pohyby panvou do rytmu elektronickej hudby? Prirodzené krásne prsia, ktorých kontúry sa nespútané podrpsenkou rysovali spod bieleho tielka? Červené neupravené vlasy uchytené len šatkou a piercing v pere? Ten lascívny úsmev mierne naznačujúci množstvo omamných látok prúdiacich jej krvou? Alebo len ich podobný životný štýl, ktorým si bola istá bez toho, aby sa musela pýtať? Pravdepodobne vysiela okolo seba rovnaké vibrácie alebo chvenie ako ja, pomyslela si. Hm, na takú určite nemám, prebehlo jej ihneď mysľou.

O približne hodinu neskôr prišla červenovláska za ňou na parkete v jednom z bývalých opustených vojenských hangárov, kde sledovala neznámeho dídžeja, sama.

“Prečo piješ Red Bull?” Spýtala sa po anglicky zľahka provokujúco.

“Mala som navyše token v tej hodnote. Inak ho neobľubujem.”

“Vieš, že taurín získal pomenovanie podľa latinského názvu býka Taurus? A že je to hlavná prísada energetických nápojov a pochádza z býčích spermií a moču?”

Vedela. Ani to s ňou nehlo. Sŕkla si znova z plechovky a zaraz odvetila: “Vieš, že najchutnejšia časť morského ježka sú jeho pohlavné orgány a že práve preto fungujú u ľudí ako stopercentné afrodiziakum?”

Červenovláska vedela: “Nie. Už si ho ochutnala?”

“Nie. Nepotrebujem afrodiziakum. Ale čudujem sa, prečo ľuďom nepríde nechutné piť býčie spermie, natierať sa krémami s prísadou veľrybích zvratkov, alebo piť kávu z trusu zvieraťa podobného mačke, ale prehĺtať ejakulát vlastného partnera ženám áno?”

Červenovláska sa pousmiala.

“To sa mi páči. Bežne nenarazím na dievča, ktoré takto rozpráva po prvej minúte. A ty to robíš?”

“Samozrejme. Prečo nie?”

Červenovláska pochopila rečnícku otázku: “Ja som Anna Maria.”

“Karin. Rada ťa spoznávam.”

Chvíľu pokračovali v debate o festivaloch, cestovaní, slobode, práci a plánoch do konca leta. Obe ale nenávideli small talk. Karin sa neskôr ospravedlnila a po dopití pochybného energetického nápoja išla na bar pre ďalšie pivo. Kým čakala v rade, štuchol do nej vysoký mohutný zarastený chlapík, ktorého videla pohybovať sa príliš často vedľa Anny Marie.

“Páčia sa ti iba muži?” Ani tento chlapík očividne nebol fanúšikom small talk-u.

Opäť ju to vôbec nezaskočilo. Koniec koncov, odkedy žila rok v Londýne, počula otázky podobného typu viackrát ako za 23 rokov svojho života.

“Niekedy aj ženy. To závisí od okolností.” Odpovedala takmer nezaujato, nacvičene.

“Hm, ok. Myslím, že Anne Marii sa páčiš.”

A chlapík sa stratil v dave doručiť práve získanú informáciu.

“To je tvoj priateľ?” Zaujímala sa Karin, keď znova našla Annu Mariu pri mori ležiacu v sieti uviazanej o dve palmy a ukázala prstom na chlapíka ponoreného do konverzácie s iným chlapíkom, ktorý si, podľa jej odhadu, musel pestovať dredy minimálne dvanásť rokov.

“Nie. Prišli sme spolu, ale máme otvorený vzťah. Zabávame sa. On môže mať iné, ja môžem mať iných. Ale vždy vieme, ku komu sa nakoniec vrátime. Si tu sama?”

“Áno. Na dovolenke s otcom. Spí na lodi v neďalekom prístave.”

Zvyšok noci strávili kúpaním sa v mori a tancom. Pomaly začlo svitať a Karin sa rozlúčila. Nebola však pravda, že chcela odísť. Táto noc sa jej zdala nedokončená a pravdupovediac, na niečo čakala. Anna Maria ju na odchode zastavila, chytila za ruku a hlboko ju pobozkala na ústa. Áno, presne na toto. Opätovala jej bozk ešte vášnivejšou hrou ich jazykov. Presunuli sa do stanu a tam už im nič nebránilo začať to, čo celú noc váhali.

Karin ju netrpezlivo vyzliekla z toho zbytočného tielka a začala hladiť a jazykom láskať veľké stoporené bradavky. Bola krásna, chcela okúsiť každý kúsok z nej. Presunula sa nižšie, vytiahla jej sukňu vyššie, odhodila nohavičky do rohu stanu a naskytol sa jej obraz, ktorý vídavala v zrkadle. Jazykom sa pohybovala od vrcholku klitorisu opakovane smerom dolu a nahor. Nemala skúsenosti, mala len silné tušenie, ba až presvedčenie, že zdieľajú isté spojenie a čo má rada ona, má rada aj ona. Nepotrebovala prax, aby si, doslova, vychutnávala tento moment a cítila, že práve z toho dôvodu, si to užíva aj červenovláska. Vsunula dva prsty do vlažného tunela, čo v červenovláske vyvolalo hlasné vzdychy. Zintenzívnela teda svoje pohyby, pošvové svaly sa sťahovali čím ďalej tým viac, chceli vypudiť jej prsty zvnútra, stonala ešte viac. Karin vedela prečo a čo za sekundu nadíde. Ako jej druhé ja. Bola taká istá. Vytiahla prsty a nechala z červenovlásky vystreknúť prúd a doznieť jej orgazmus, kým sa o seba obtierali ich polonahé telá.

Až do tejto skúsenosti bola vždy ona tá, ktorá prekvapovala, šokovala a uchvátila mužov ženskou ejakuláciou. Teraz sa ocitla na druhej strane. Až do tohto okamihu si nikdy úplne nedokázala predstaviť, aké to pre mužov je, keď príliš hlasno vzlyká, uprostred milovania ich odsunie preč a vystrekne. Minulé leto zistila, že to je nevypovedateľne úžasný a oveľa nádhernejší pocit, ako sa jej ho kedy kto snažil popisovať.

Po tejto spomienke to prišlo rýchlo. Klitoris ju hrial, doslova pálil zvnútra, vybuchol. Pocit neukojiteľného vzrušenia a tepla sa šíril nervami v nanosekundách. Vykríkla, zavzlykala, zrýchlene a nahlas dychčala. Bolo to neskutočne uvoľňujúce a relaxujúce. Ako meditácia, či alternatívny prázdny vesmír. Precitlivela zvnútra aj zvonka, vypla hračku, dlhé nohy opäť pritiskla k sebe, aby spojila pysky, vyvolala tlak na klitoris a dopriala si blažené ukončenie orgazmu. Na pol minúty nič neexistovalo iba ona. V tom momente sa milovala a bola šťastná. Poznala svoje telo a jeho reakcie skoro dokonale, mohla ním manipulovať pre svoj pôžitok a kedykoľvek si ho privolať. Takmer ako zázrak, takmer ako moc. Toto bol eštelen začiatok. Zopakovala to ešte asi päťkrát, kým bola uspokojená. Prvý orgazmus je len príprava na druhý, tretí, štrvtý a všetky tie ostatné vyvrcholenia, ktoré sú ešte intenzívnejšie.

Po niekoľkých minútach maznania sa sa presunula do postele, kde len ležala a počúvajúc udieranie dažďových kvapiek na plechovú strechu a hromov niekde v diaľke čakala, kým sa bude môcť znova hýbať a to vnútorné trasenie sa a chvenie pominie. Myslela na to, že jediný chlap, ktorého chcela, žil 966 míľ ďaleko.

Keď triaška končatín ustúpila, pozrela si ešte v utlmenom stave, ktorý sa prejavoval podobne, ako prvé minúty ráno po zobudení sa z hlbokého spánku, video a vymazala ho. Natiahla na seba šedé legíny, biele voľné tričko na spanie, riflovú bundu s kapucňou, obula športové tenisky, pustila si pesničku o tom, že ľúbime až kým nekrvácame a potrebujeme, aby nás niekto potreboval, narýchlo si ušúľala začiatočnícku nepodarenú cigaretu, dala si ju za pravé ucho a namierila si to na dvor do altánku vyhradeného pre fajčiarov. Cigareta po orgazme chutí inak. Ešte keby mala v ruke pohár bieleho, výhľad na mesto a niekoho, s kým sa o túto chvíľu podeliť, nemalo by to chybu.

Čítanosť 1847

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prejsť na panel nástrojov