Búrlivé výšiny

Búrlivé výšiny

Búrlivé výšiny

Búrlivé výšiny

Ach tá výšina, možno skôr búrlivá výšina pozerať sa hore do jeho spokojných očí.

Čo sa vlastne stalo?

Zažili ste už niečo také?

Prebudenie nespútanosti a túžby, túžbu odhaliť sa mu, byť hanblivou slečnou a aj jeho dračicou. Na nič nemyslieť. Dať mu svoje telo a zapredať dušu diablovi za pár omamných chvíľ, ktoré chcete aby trvali večne. Vo Vašej hlave naozaj trvajú večne, premietate si ich stále dookola, spomalený čiernobiely film na diapozitíve.

Keby mi to však bolo ľúto “If I were sorry”  bol by to celkom iný príbeh a nie “Búrlivé výšiny”

Bol to deň ako každý iný len jedno slnečné dopoludnie a veľká posteľ so šantením nás dvoch. Ja malé žieňa a môj pán vysoký pekný chlap, pozerám sa na jeho tvár, sprvu si neuvedomujem jeho výšku veď mám svoje obľúbené topánky na vysokom opätku. Stačí však pár zábleskov, odraz v zrkadle. Nie som pri ňom dosť vysoká, cítim sa taká malá a bezbranná pri svojom vlkovi, ale aj naštvaná a zlostná, že to tak je. Ten večný boj dvoch mojich ja, nikdy nevedieť, ktoré práve vyhrá boj submisivita či dominancia.

Podá mi ruku “No tak ukáž sa mi nech si ťa prezriem” urobí so mnou otočku. Vidím mu to na očiach, že som ho potešila. Moje oblečenie, moje vlasy, moja osoba… jeho malá Anka.

Vyzlieka mi nohavičky, chytá ma za prsia a začne vášnivo bozkávať. A vy cítite že atómy vo vzduchu sú zrazu energetickejšie. Cítite ich na koži. Konečne tá správna energia. Tá Vás prebudí.

“Je čas na hru Anka,” dodá a vyberá si opasok z nohavíc. Nechá ma nech sa na to pozerám. Viem čo bude nasledovať.
Rukou si dávam hore moje dlhé vlasy, aby mi ho mohol  založiť a pritiahnuť. Zas cítim ten omamný pocit, vôňu kože a tlak na krku. Ťahá ma a smerujeme na posteľ.

Ocitám sa na chrbte s roztiahnutými nohami, jeho telo na mojom. Prvé pusy, prvé škrabance, prvé skučanie našich tiel. Chce vidieť moje prsia tie ho zaujímajú najviac, tvrdé hnedé bradavky, ktoré by sa dali ozdobiť. Ozdobiť, ale čím? Cítim na nich zuby, cítim jeho chtíč a jeho nezbedné ruky medzi mojimi nohami, skúmajúce prsty a pocit ktorý som ešte nikdy nezažila. Bola som hneď ako sa ma dotkol a videla radosť v jeho očiach, to jeho nadšenie ako som to zvládla, ale aj vzrušenie z toho, že ma vedel urobiť. Vedela som, že sa práve len začíname rozohrievať a ešte sme poriadne ani nezačali čakajúc čo ďalšie má pre mňa pripravené.

Chcem ho cítiť to jeho vzrušenie, potešiť svojho pána za dokonalosť ktorú som zažila.

On vlk týčiaci sa nado mnou a ja berúc ho do svojich úst, pomaly uličnícky, ale aj s túžbou dospelej ženy. Nevieme sa obaja ovládnuť, chceme viac, cítim ho až hlboko v krku, dusím sa ním, on však stále pokračuje. Drží ma za vlasy a prispôsobuje svojim potrebám. Pokračuje až kým necítim jeho výstrek ktorým mi plní ústa, burácanie jeho tela a spokojnosť, z ktorej sa pomaly spamätáva. Vidím ako som ho ovládla, dostala, ten omamný pocit mojej moci, páči sa mi, že sa nevedel ovládnuť. Udržať na uzde svoje strážené emócie.

Skláňa sa nado mnou, pozerá do mojich očí a snaží sa v nich čítať.

Čo v nich však naozaj vidí? Dá sa v nich čítať ako z otvorenej knihy, som pre neho tak ľahko čitateľná?

Vidí v nich moju spokojnosť, ako sa mi páči… blažený úsmev na mojich perách, že sme spolu, že ho viem potešiť, že mi patrí?

Dáva mi bozk. Bozk ktorým to vždy všetko začína, ale aj končí. Bozk ktorým sa dá toho tak veľa povedať aj bez slov… veď na čo sú slová, slová všetko kazia, vedia sa zabodnúť do srdca, ako najostrejšia dýka a ja nechcem krvácať. Dnes nie…dnes chcem milovať a byť šťastná.

Dnes som jeho “s” .

 

Čítanosť 3292

2 thoughts on “Búrlivé výšiny

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prejsť na panel nástrojov