Príbeh č. 40 - zmierený svet

Príbeh č. 40 – zmierený svet

Príbeh č. 40 – zmierený svet

Príbeh č. 40 – zmierený svet

“Prečo si myslíte, že vám to poviem? Odkiaľ viete, že mi nie ste ukradnutý?”
Usmial som sa, “Ako to viem? Pamätáte sa keď sme spolu nakupovali a vy ste si vtedy nedali podprsenku a ukázali mi prsia?
“No a?”
“Stáli vám bradavky. A v obchodnom dome zima určite nebola. Ak nestáli od zimy, potom ostáva len druhá možnosť.”
Na druhom konci telefónu ostalo ticho..
“Chcel by som vás vidieť.”
“Nevidím dôvod púšťať si niekoho k telu. Ani vás ani nikoho iného. Zbytočne so mnou strácate čas.”
“Kde ste vlastne teraz?”
“V posteli,” odpovedala okamžite.
“V pyžame?”
“V saténovej nočnej košeli.”
“Akej farby?”
“Bielej.”
Prešiel som si rukou po vlasoch a zhlboka sa nadýchol.
“Chcel by som sa na vás teraz pozerať.”
“Nič viac len pozerať? Ste si istý? Muži sa väčšinou nechcú len pozerať. Možno som vás zle odhadla.”
“Keď sa len pozerám, mám čas na vlastnú fantáziu. Tá je dôležitá.”
“A čo by ste si predstavili teraz?”
“Celkom živo si viem predstaviť ten váš výstrih 80D. A saténové šaty ako sa ľahko šúchajú po vašom tele keď kráčate.”
“Ja ale ležím.”
“To nevadí. V mojej fantázií, máte krátke saténové šaty, ktoré vám občas odhalia zadoček.”
“Mali by ste si dať studenú sprchu. Alebo si to rozdať so ženou.”
“To by som asi mal.”
“Ako dlho ste nemali ženu?”
Chvíľu som premýšľal. “Viac ako pol roka.. A vy?”
“Tiež tak.” Na chvíľu sme sa odmlčali. “Už so mnou nestrácajte čas. Choďte sa zabaviť.”
“Rád som vás počul slečna Lamik.”

Vrátil som sa do klubu, ktorý sa ešte viac naplnil. Hrala hlasná rytmická hudba a svetlá sa mihotali po telách. Zrazu som sa cítil spokojný. Spokojný a vyrovnaný. Spokojný so slečnou Lamik, ktorú možno nikdy neuvidím, ale ktorá ma má zvláštnym spôsobom rada. Vyrovnaný s Jankou, ktorá má iného a ja som ten, ktorý jej to dopraje a má z nej radosť. Zmierený so svetom a konečne odpútaný od žien a pripravený na nové.

Pri pohľade na osvetlené telá som cítil, že potrebujem ženu. Potrebujem sex.
Len sex.
Až sex.
Cítiť na penise niečo iné ako vlastnú ruku. Lebo rukou ženskú šušku nikdy nenahradíte. Ťahám to bez ženy už príliš dlho.

V klube tancuje veľa pekných dievčat a ja nemusím mať to najkrajšie. Mirec mi kedysi povedal, že musím spať aj so škaredými, aby som sa vycvičil pre tie najkrajšie. Dnes mi stačí, že bude prítulná, chtivá a mať šušku.

Chvíľu s jednou tancujem, ale keď ju chcem chytiť za boky a trochu k sebe pritiahnuť, odtiahne sa a pozerá inam. Smola. Aj tak je tu stále dosť žien, ktoré nechcú len tancovať.. Stačí si len vybrať. Marián sedí pri bare, rozpráva sa s nejakou ženou. Jej kamarátka, ktorá sedí kúsok od nich len pozerá naokolo, lebo nechce zavadzať. Idem za ňou.

Drink.
Jeden.
Druhý
Tretí.
Prvý tanec a bozk. Vlastne nie tanec, ale zvádzanie. Pohupovanie bokmi, paže nad hlavou a hranie sa s vlasmi. Otočí sa ku mne chrbtom a pritisne sa ku mne zadočkom. Rukou kopírujem krivky jej pŕs a bokov. Netlačím ju k sebe. Nebránim jej v pohybe. Chce sa predvádzať. Pobozkám jej nahé vlhké paže. Náhle sa otočila, chytila ma rukami za hlavu a pobozkala ma. Akoby sa nebozkávala roky. Vtlačila mi jazyk do úst a ja som pocítil na jazyku chuť po červenom víne a kole. Rukou som prešiel po zadočku a pritlačil si ju na rozkrok. Prestala ma bozkávať, aby vydýchla.
“Poďme ku mne.”
“Nie, ku mne. Som sama.”
Dobre. Chytím ju za ruku a predierame sa von. Pri východe ju znova pobozkám. Chcem znova cítiť mäkké ženské telo. Znova si ju prirazím na rozkrok. Rukou zablúdim pod sukňu. Chytí ma za ňu a zavrtí hlavou. Ešte raz sa pokúsim dostať rukou pod sukňu. Ja viem, že pred vchodom postáva pár hlúčikov. Sú však zaneprázdnení vlastnými ženami a potrebou vyrozprávať sa.

Zavolám taxík. Máme ešte 10 minút. Opriem ju o stenu a bozkávam jej krk. Držím ju pevne za boky, ktorými jemne pohybuje, akoby prirážala. Taxík zatrúbil. Prestane ma bozkávať a usmeje sa. Otvorím dvere a nechám ju nastúpiť. Cestou sa bozkávame. Hladkám ju po stehne, na ktorom sú čierne punčošky. Vyhŕňam jej sukňu, aby som sa konečne dotkol jej nohavičiek. Odtláča ma a tak sa presuniem prstami nižšie na stehno a nakoniec na prsia. Sú dosť veľké. Aké asi budú keď budú bez podprsenky? Aké má asi bradavky? Predstavujem si, že ich má veľké a viac ružové ako hnedé. Chcem ich cmúľať a dať si ich medzi zuby.

Tak dávno som nemal mäkkú voňavú ženu. Ženu ruka nikdy nenahradí. Môžete si honiť koľko chcete. Pud sa oklamať nedá. Jediné čo pomôže, je zohnať si skutočnú ženu, so skutočnými prsiami a so skutočným vlhkým rozkrokom. Nemusíte tú ženu milovať. Stačí ak po vás túži a vy túžite po nej.

Taxík zastal. Nestihol som jej ani otvoriť dvere. Chytili sme sa za ruky a šli do vchodu nejakého paneláku. Vo výťahu som jej rozopol všetky gombíky na blúzke.
“Skvelé,” zašepkal som.
“Čo je skvelé?”
Usmial som sa. “Tvoja podprsenka” a chytil som ju zľahka za košíček.
Výťah zastal. Chytila ma za ruku a viedla k dverám. Blúzku si nezapla a tak bola na chodbe s odhalenou podprsenkou.

Táto žena bude za chvíľu pretiahnutá. Jej vagínu vyplní môj penis.
Moje prsty sa budú hrať s jej bradavkami.

Vyzula si topánky a zhodila blúzku. Oprela sa rukami o skrinku na topánky, trochu sa rozkročila, otočila ku mne hlavu a usmiala sa.
“Ty malá mrcha…” teatrálne som si rozopol opasok a gombík na nohaviciach. Opasok som pomaly vytiahol z nohavíc. Rifle mi padli na zem.
“Pretiahni ma konečne.”
Vyhrnul som jej sukňu a roztrhol silonky, pod ktorými neboli žiadne nohavičky.

Čítanosť 2111

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prejsť na panel nástrojov