Muž snov? - Pikantné poviedky

Muž snov?

Muž snov?

Muž snov?

Každý deň to isté. Dojdem do práce, pracujem a odchádzam. Nič špeciálne až na jeden deň. „Zdá sa mi to alebo už viac krát dole parkuje auto po ktorom tak veľmi túžim? Hmm, kto môže byť majiteľom? Keby to bol nejaký mladý chalan vyčesaný, upravený a štýlový, hmm to by som si asi moc priala…“ hlavou mi preletelo kým som pozerala von z okna a snažila sa predĺžiť chvíľu nič nerobenia len aby som už mohla ísť preč.

Zas a znova kráčam do práce a tajne dúfam, že stretnem človeka, ktorý to auto vlastní. Zrazu počujem za sebou krásny zvuk auta, prebehne okolo mňa a kúsok odo mňa zaparkuje. „Kto je v ňom? Ako nenápadne spomalím, aby som sa s ním stretla vo výťahu? Vraj pracuje len o 2 poschodia vyššie hmm. Odpadnem. Vystupuje. Čoooooo???? Mne sa snáď len sníva. Fakt človek akého som si predstavovala? Čo mám urobiť? Ako sa mám tváriť? Mám ho vôbec osloviť?“ hlavou mi behalo milión myšlienok čo mám a čo nemám urobiť, len prosím nestrápni sa Katie. Nádych, výdych.

Čakám na výťah a vysnený prichádza. Čaká vedľa mňa. Usmejem sa. „On sa usmial, ten úsmev, asi som sa roztopila“. Tak som sa odhodlala a hovorím mu s úsmevom „Ahoj. Máš krásne auto, strašne po takom túžim.“ Zasmial sa a povedal „Ďakujem no nemám ho rád. Plánujem ho čoskoro vymeniť.“ To si snáď robí zo mňa srandu!!! Ja stretnem stretnem krásneho muža s autom, ktoré milujem a on povie, že ho nemá rád a chce sa ho zbaviť? A to som sa v ňom ešte ani neviezla? To je snáď len zlý sen!!!

Pár krát sme sa ešte stretli vo výťahu no nič špeciálne. Nevedela som, ako sa k nemu dostať bližšie a tak som to nechala ísť. Cestujem na výlet s rodinou. Je pomerne zavčasu ráno a sobota, drieme sa mi a v tom mi pípne upozornenie na Facebooku. Niekto si vás chce pridať do priateľov. Otvorím a pozerám, to kto je? Prezerám profil a žiadna známa fotka až na jednu. Zasmejem sa. Rodičia na mňa pozerajú či mi šibe. On si ma chce pridať do priateľov? To vážne? Samozrejme neváham a žiadosť príjmem. Čo mu mám napísať? Po chvíli sa odhodlám a napíšem mu: Ahoj. Teraz si ma trochu zaskočil, to si ma ako prosím ťa našiel :D? Odpísal mi, že Facebook mu navrhol mňa ako človeka, ktorého možno pozná. Vaaaaaaaaa to fakt? Keď som to už vzdala?

Niekoľko krát sme sa ešte stretli vo výťahu no často sme si písali. Veľa krát to boli len hlúposti až do momentu, keď sme si začali písať pikantnejšie správy. Zistila som, že je podobný ako ja – nepotrebuje žiadne záväzky ani zaľubovania sa, iba si chce užiť. To je skvelé, krásny vysoký chlap s mojím vysnívaným autom a píše mi ako má na mňa chuť? Nedarilo sa nám stretnúť no neskôr to vyšlo.

Celým telom mi prechádzajú zimomriavky a celá sa klepem. Mám byť síce v práci no toto ma ťahá viac. Však si dáme len kávu a porozprávame sa trochu. Teda tajne dúfam, že ma pevne chytí, opre o stenu a nebude sa so mnou hrať. 2x sme sa stretli a ani len nič šteklivé nepovedali. Už som mala toho dosť a rozhodla sa to zobrať do svojich rúk. Odchádzala som. Vo dverách som sa otočila, dala na špičky a snažila sa ho pobozkať. On sa odtiahol a povedal „Toto nie je najlepší nápad.“ Ako toto mysli vážne? „Ok, prepáč mi, len som to chcela vyskúšať“. Odchádzam. Ešte si idem zapáliť na chodbe.

Zrazu počujem dvere. On fakt prichádza? On sa vrútil? Chce mi povedať, že by sme to mali skončiť aj keď sa ešte vlastne nič nestalo? Oprel sa o zábradlie a rukou naznačil, že mám ísť k nemu bližšie. Toto ma na ňom veľmi vzrušovalo. Vždy sa tváril ako šéf. Však si to môže aj dovoliť, má 28, je sympatický a má 7 firiem. Sedem firiem? To on je snáď Pán dokonalý!!! Prišla som k nemu bližšie. Cítila som každý jeho pohľad na mojom tele. Každý jeden dotyk ma vzrušoval a ja som po ňom túžila viac a viac. Sekundy trvali hodiny. Konečne si ma poriadne pritiahol a pobozkal ma. Len jemne. Jeho bozk bol tak sladký. Chcela som to znovu a znovu. Pobozkal ma druhý krát. Jeho jazyk vypĺňal moje ústa a ja som sa cítila ako v raji. Prstami mi prešiel do vlasov a jemne potiahol. Moja túžba po ňom rástla stále viac a viac.

Po niekoľkých bozkoch som zahodila už vyhorený špak a odišla som. Celá som sa chvela aj keď sa nič viac nestalo. Túžila som po ňom stále viac a viac. Každú sekundu v práci som dúfala, že ho znova uvidím. Vedel ako na to, stále provokoval viac a viac a to ma veľmi priťahovalo.

Čítanosť 1288

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prejsť na panel nástrojov