Osudová príhoda - Pikantné poviedky

Osudová príhoda

Osudová príhoda

Osudová príhoda

Hneď po príchode domov som si od duševného pohnutia nalial pohár vodky, vypil na ex a zapol počítač. Nalogoval som sa na zoznamku. Z niekoľkých priateliek v zozname som vybral Rik123 a otvoril komunikáciu z archívu. Tu je to. A od začiatku, dôkladne, nech mi nič neujde.

8.9. Ahoj. Pozrel som si Tvoj profil a zaujala ma Tvoja osobnosť. Myslím, že by sme mohli nájsť niečo spoločné. Pozri si môj profil a ak budeš mať rovnaký pocit, napíš mi.

8.9.  re. ahoj aj ty si ma zaujal. povies mi nieco o sebe

8.9. Čo by si chcela vedieť?

9.9. re. ahoj ako vyzeras co mas rad ako si predstavujes svoju subinku atak

9.9. Ahoj. Normálny muž. Trochu športujem, takže postava myslím ujde. Dúfam že to budeš môcť niekedy posúdiť sama ; ). Hnedé oči, vyššia postava, zmysel pre humor. Od subinky očakávam hlavne poslušnosť a diskrétnosť. Chcem aby si užívala rovnako ako ja. Skôr napíšem, čo nemám rád: nič, čo by mohlo ohroziť zdravie, piss, vulgaritu. Chcem, aby bola subinka celkom v mojej moci počas nášho stretnutia, ale mimo, aby si držala odstup. A čo mi prezradíš o sebe ty?

10.9. Ahoj, dostala si moju správu?

11.9. re. ahoj prepac ze pisem neskor nebola som na nete. spravusom dostala. mam 31 rokov, blond vlasy a modre oci. aj ja nechcem nic co by mohlo poskodit zdravie. mas nejake skusenosti

Do riti. Ako mi to mohlo nenapadnúť? A koho by to už len napadlo?!!

11.9. Ahoj. Ďakujem Ti za odpoveď. Vieš, skúseností veľa nemám, ale tiež som nemal príležitosť. Preto hľadám spriaznenú dušu, s ktorou by sme to objavovali spolu. Prezradíš mi, čo Ťa vzrušuje?

14.9. re. ahoj vies ja tiez nemam ziadnu skusenost. doma to je cista vanilka. strasne tuzim po uplnom sputani hlavne aby ma muz viedol a ani neviem. proste objavovat hranice, tiez potrestanie ak budem neposlusna a ja byvam casto neposlusna ; )

14.9. Ahoj. Ja to mám doma rovnaké. O sexe sa nerozprávame. Len aby sa nepovedalo. Ja mám rovnaké túžby, ako ty, len opačného zamerania. Vzrušuje ma, keď je žena úplne znehybnená, dráždiť ju, vtedy, keď neposlúcha potrestať ju a keď sa snaží, odmeniť. Si vydatá?

14.9. re. som

14.9. Ani ja nie som sám. Preto by som si veľmi cenil diskrétnosť. V tom by si sa mohla spoľahnúť aj ty na mňa.

Buchli dvere. Už je doma. Kľúče zasa len tak pohodila na stolík v predsieni. Ako ma tým štve. Prečo ich nedáva na vešiak na kľúče? Vidí, že svietim v obývačke. Ani ma len nepozdravila a hneď vybehla do podkrovnej detskej izby a buchla za sebou dverami. Vzdychol som si a čítam ďalej.

15.9. re. ahoj ja si nemozem dovolit narusit vztahy v rodine ale tiez to uz nemozem vydrzat. dlho trvalo kym som s tym nieco zacala robit a tak som sa tu zaregistrovala. diskretnost a dovera je pre mna dolezita. rovnako aj ja nemam zaujem nikomu skodit.

16.9. Ahoj. Cítim, že máme veľa spoločného. Veľmi túžim spoznať Ťa aj osobne. Prijala by si pozvanie na kávu? Len tak nezáväzne, pozhovárať sa. Nechcem na Teba tlačiť. Práve naopak, môžeme sa spoznať a rýchlejšie zistiť, či by sme to chceli vyskúšať spolu.

16.9. re. neviem, nie som si teraz ista, neublizis mi?

16.9. Rik. Ja na Teba netlačím. Naozaj cítim, že ak sa spoznáme osobne, budeme sa vedieť lepšie rozhodnúť. Obaja. Pozri, aj ja nechcem rozvracať tie vzťahy, ktoré mám. Ak by si sa rozhodla, vopred by sme si dohodli pravidlá a ja Ti garantujem ich rešpektovanie. Ak mi povieš, hocikedy, že je koniec, tak bude koniec.

20.9. Ahoj. Nepíšeš mi.

25.9. Si tu ešte?

30.9.   : (

vcera re. napis mi co by si so mnou robil? opis mi ako ma zviazes. prosim

vcera Ahoj. Som tak rád, že si sa ozvala. Stalo sa Ti niečo?

Dobre viem, čo sa stalo.

vcera re. nic

vcera Tak Ti to teda opíšem tak, ako by som si to prial. Ak sa stretneme a naozaj by sme to chceli, obaja, zobral by som Ťa do nejakého hotela, niekde v inom meste ako bývaš, aby si sa cítila bezpečne. Na izbe v chodbičke by som sa Ťa posledný raz spýtal, či to naozaj chceš, pretože od tejto chvíle Ťa už nenechám ísť, iba ak by si použila stopku. Ak povieš áno, prikážem Ti, aby si sa vyzliekla so naha a postavila sa doprostred izby. Ja budem sedieť a Ty sa budeš pomaly otáčať, aby som sa mohol tešiť z pohľadu na Teba. Prikážem Ti, aby si si kľakla a ruky dala za chrbát. Zviažem ich a prenesiem Ťa na posteľ. Roztiahnem Ti nohy a priviažem ich o rohy postele, aj kolená, aby si sa nemohla hýbať. Môžem Ťa poviazať aj viac, ak si to budeš želať. Budem rád, ak mi svoje túžby opíšeš podrobnejšie. Potom Ťa celú preskúmam, prsia, aj meszi nohami. Budem Ťa dráždiť, ale nenechám Ťa, aby si sa hneď urobila. Ak by sa mi niečo nepáčilo, budem mať zo sebou aj trstenicu a potrestám ťa za Tvoju neposlušnosť. Nakoniec Ťa dovediem k vrcholu, ale neprestanem, až kým ma nezastavíš stopkou. Chcem spoznať, čo vydržíš.

vcera re. velmi si ma vzrusil. tuzim po takom niecom. zaviazal by si mi oci?

vcera Áno

vcera re. ja by som to velmi chcela

vcera Ak to chceš, stretnime sa a uvidíme.

vcera re. dobre, kedy?

vcera Ja môžem hoci ktorý deň po piatej poobede. Hoci aj zajtra ; )

vcera re zajtra by som mohla ale muselo by to byt niekde v meste X.

vcera Počkaj. Nájdem na nete niečo vhodné v meste X.

vcera re. ok

vcera Posielam Ti link na hotel Y. Je tam aj malý bar. Tam sa môžeme stretnúť a pozhovárať.

vcera re. je to pekne.

vcera O siedmej Ti to vyhovuje? Môžeš tam prísť?

vcera re. ano, o 7 tam budem

vcera Pozri sa na stránku hotela.Je tam odfotená reštaurácia. Zavolám tam a rezervujem ten stôl vpravo vzadu, ten pre dvoch, je na ňom červený kvet. Vidíš to? Bude na meno Tom.

vcera re. vidim, ak pridem prva sadnem si tam. tesim sa ale aj sa bojim.

vcera Dôveruj mi. Kým sa nerozhodneš, nebudem robiť nič. Spoločne si určíme hranice. Teraz choď spať, je neskoro. Zajtra sa uvidíme. Neboj sa. Dobrú noc.

vcera re. aj tebe

Dočítal som to. Nemohol som to zistiť z ničoho. Naozaj. Oprel som sa do operadla stoličky a zatvoril oči. Počul som jej kroky v podkroví. Dcérka je u babky, rovno tam išla zo školy. Asi v jej izbe upratuje. Zaklonil som hlavu a pred očami sa mi okrem kruhov zjavili osudové udalosti posledných hodín. Po práci som chcel zavolať domov, že prídem neskoro, ale v mobile ma čakala správa, že žena ide s kolegyňami na jogu. Cha, že jogu a ona?! Tak som sa vybral do mesta X. Zdržal som sa v kolóne a pred hotel som prišiel tri minúty po siedmej večer. V športovej taške som mal pripravené hodvábne lano, šatku na jej oči, putá a namiesto trstenice, ktorá sa mi tam nevošla taký strapcový bičík. Bude na začiatok stačiť. Zobral som to všetko zo sebou a vošiel do hotela. Bar bol menší, ako vyzeral na nete, ale bolo to rovnaké. Sedela tam, chrbtom k vchodu, nevidel som ju detailne kvôli nejakému fikusu, či palme, v tom sa nevyznám. Bol som vzrušený, ešte nie pohlavne, ale vzrušený z nášho prvého stretnutia. Srdce mi silno bilo a cítil som, že si budem musieť dávať pozor, aby sa mi neplietol jazyk, nech nevyzerám, ako bojko. Zamieril som barom dozadu k nášmu stolu. Bolo tam o niečo tmavšie. Obišiel som stôl a posadil sa priamo oproti nej. Tešil som sa na náš prvý pohľad do očí toho druhého, na prvý pohľad subinky do očí svojho pána. Lenže v tej sekunde, ako sa nám stretli oči sa pri našom stole v dvoch hrudiach zastavili dve srdcia. Od ľaku, úžasu, zdesenia. Oproti mne sedela moja žena. Zbledla na smrť a hľadela na mňa s pootvorenými ústami. Musel som vyzerať rovnalo. Hodnú chvíľu sme sa nemohli ani pohnúť, len sme na seba vytriešťali oči. Prerušila to až čašníčka, keď sa prišla spýtať, čo si dáme na pitie. Vtedy ju striaslo, zobrala kabelku trielila von. Čašníčka sa začudovane pozrela na mňa. Dal som si kávu a išiel domov. Vonku nebola a ani naše auto som nikde nevidel. 

Znova som sa nahol nad stôl a vypol počítač. Rozmýšľal som nad tým celou cestou domov. Keď sa to tak vezme, už nemám čo stratiť. Beriem mobil do rúk a vyťukávam esemesku. S odoslaním neváham. Je ticho. Až priveľmi. Minútu, dve. Potom som počul ticho zaklapnúť dvere na izbe v podkroví a tiché cupitanie jej nôh po schodoch. Vošla do spálne. Počkal som ešte zopár sekúnd a zodvihol sa zo stoličky. Cestou do spálne som sa s úsmevom a silne búšiacim srdcom zohol po športovú tašku a prehodil si ju cez plece. Mobil som nechal na stole v obývačke a posledným pohľadom pred zatvorením dverí som videl, ako mu pomaly zhasína displej s esemeskou:

Milá Rik123. Ak si sa teda rozhodla zažiť, to po čom túžiš, choď do spálne, vyzleč sa do naha a kľakni si na zem s rukami za chrbtom. Máš na to tri minúty. Ak to nestihneš, potrestám ťa. Stopka: ODPUSTENIE. Tvoj Tom.

Čítanosť 1249

4 thoughts on “Osudová príhoda

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prejsť na panel nástrojov