Neviem mať orgazmus - Pikantné poviedky

Neviem mať orgazmus

Neviem mať orgazmus

Neviem mať orgazmus

Ešte nikdy som nemala orgazmus pri sexe. Proste nikdy. Vyskúšala som niekoľko mužov a s nikým z nich neskončilo milovanie mojim vrcholom. Snažili sa, viac či menej. Mala som pocity viny, že oni sa budú cítiť ako neschopní milenci. Napriek tomu som sa nesnažila predstierať. Nie som dobrá herečka.

Sama si to viem spraviť perfektne. Užijem si to, len moja predstava, ruka a klitoris. Už viem čo potrebujem, aby som sa krásne urobila… S týmto problém nebol. Keď som sa dostala do bodu, že by už bolo fajn začať masturbovať, veď som už dávno dospelá, rýchlo som prišla na to, ako sa musím hladiť.
Nečakala som, že sa spravím pri prvom sexe. Asi aj v tom bol problém. Absolútne som sa pri sexe nedostala do toho brutálne vzrušeného pocitu, keď už nič nevnímam. Dotyčného som nemilovala, nebola som zamilovaná, žiadne city… Chlapec vedel ako na to, do hlavy sa mi však nedostal. Podobne to pokračovalo ďalej.

Muž, ktorý bol neskúsený skoro ako ja. Muž, ktorý veril, že mám tie orgazmy v sebe, len si ich blokujem. Myslel si, že tri masturbačné orgazmy denne to napravia. Nenapravili. Veľmi túžil vidieť moje vyvrcholenie. Avšak neprišlo, ani keď som si to robila sama a on ležal vedľa mňa. Ďalší to neriešil. Vedel, že sa neviem urobiť ešte predtým ako som bola v jeho posteli. Ktovie, či túto tému nechcel vyťahovať, aby ma nestresoval alebo mu bola moja rozkoš ukradnutá.

Čítala som množstvo rád v ženských časopisoch, ako dosiahnuť orgazmus. Stačí vraj len pozorný partner, nemyslieť na to, že mi ovísa sadlo na bruchu a vypustiť z hlavy prácu. Nevydalo. Ja musím myslieť. Musím sa v hlave preniesť do fantázie, tvrdej a ponižujúcej. Muži, ktorý mi chcú ublížiť a premeniť ma na ich štetku. V skutočnosti môžem byť na kolenách a dostávať bičíkom na zadok, neurobím sa. Potrebujem to mať v hlave.

Za úspech považujem, že sa už nehanbím mať orgazmus pred partnerom. Dokáže ma urobiť rukou. Masážnou hlavicou. Že sa urobím, zatiaľ čo on bozkáva moje bradavky. Som proste taká. Sex si užívam a vôbec si ho nespájam s orgazmom. Tých mám dosť inokedy.

Rada ženám ktoré čítajú tieto riadky: Orgazmus pri milovaní nie je povinnosť.

Rada mužom: Ak máte partnerku ktorá nemôže mať orgazmus, nevinte ju za to.

Ďalšie skutočné príbehy o mužoch a sexe už čoskoro!

Čítanosť 1240

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prejsť na panel nástrojov